Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 06, 09:07

Kristina su vyru pastatė namelį vaikams: užtruko savaitę, panaudojo tai, ką turėjo

Saulė ir vis gerėjantis oras mus gena į pavasario glėbį, tad lauke praleidžiame nemažai laiko. Greičiausiai kiekvienas vaikystėje yra svajojęs apie žaidimų namelį, kuriame verda gyvenimas. Keturių vaikų mama Kristina Bridikienė iš Vilniaus pasidalino įgyvendinta savo vaikų namelio vizija – jis sukurtas per savaitę ir beveik už dyką.
Kristina ir jos vyras pastatė namelį vaikams
Kristina ir jos vyras pastatė namelį vaikams / Asmeninio archyvo nuotr.

Kristina pasakoja, kad statybos jai labai artimos širdžiai, tad pasibaigus vienam projektui, jau planuoja kitą.

„Sode nuo įvairių statybų buvo likę statybinių antrinių žaliavų, nenaudojamų medžiagų, tad svarstėme, ką su jomis padaryti – utilizuoti, o gal panaudoti? Taip ir gimė mintis sukurti vaikams namelį.

Jis pastatytas iš medinių palečių, maumedžio likučių, panaudojome ir namui skirtų lietvamzdžių likutį, o viduje pakabinome sesers padovanotas užuolaidas, kurių ji namuose nepritaikė. Galima sakyti, kad papildomai namelio statyba nieko nekainavo, nes viską turėjome iš anksčiau ir specialiai šiam projektui nieko nereikėjo pirkti“, – dalinasi Kristina.

Namelis gimė vos per savaitę

Pašnekovė sako, kad namelį projektavo ir statė savo rankomis: „Mano vyro veikla yra statybinės pakraipos, jis turi puikią kūrybinę gyslelę, tad puiku, kai gali viską daryti pats nuo projekto iki įgyvendinimo. Tad vyras pastatė namelį, o vidaus įrengimas ir aplinkos apželdinimas buvo mano darbas“, – sako Kristina, besidžiaugianti ir tuo, kad pasirinkdami antrines žaliavas ir panaudodami tai, ką turi, gali saugoti gamtą.

Ji priduria, kad visas darbas, suskirstytas etapais, truko maždaug savaitę. „Vaikams namelis tikrai patinka, jie jame žaidžia, slepiasi nuo lietaus, o ir iš draugų dėmesio ir susižavėjimo tikrai sulaukia. Vyresniems vaikams planuojame kriaušėje statyti didesnį, maždaug 30 kv. namelį, laukia ir pirties bei namo priestato statybos.

Bet man tai patinka – kurti, ieškoti įdomių sprendimų. Statybos manęs visai negąsdina, be to, rūpinuosi ir savo sodu bei gėlynu, kuriame atsipalaiduoju po darbų“, – sako K.Bridikienė.

Asmeninio archyvo nuotr./Kristina ir jos vyras pastatė namelį vaikams
Asmeninio archyvo nuotr./Kristina ir jos vyras pastatė namelį vaikams

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką