Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2020 10 11

Talentinga lietuvė Tenerifėje apleistus žvejų namelius pavertė stilingomis vilomis: apžiūrėkite tris variantus!

Donata Veličkienė juokaudama save ir savo šeimą vadina klajokliais. Bene šešiolika metų gyvenusi Anglijoje, šiandien ji jau ketverius metus džiaugiasi Tenerifės saule. Gyvenanti Santa Lusijos kaimelyje prie pat vandenyno moteris savo rankomis atnaujino ir sukūrė visiškai naują interjerą ne tik sau ir savo šeimai, bet ir poilsiautojams.
Atnaujintas namelis
Atnaujintas namelis / Asmeninio archyvo nuotr.

„Ilgus metus gyvenome Anglijoje, tačiau atėjo metas pokyčiams – nusprendėme pakeisti aplinką, norėjome geresnio oro ir šiandien tuo esame labai patenkinti.

Tenerifė tikrai puiki vieta! Gyvename atokiai nuo turistų, nedideliame kaimelyje prie vandenyno, čia vyrauja ramybė, džiugina puikus klimatas, tad esame tikrai laimingi“, – juokiasi D.Veličkienė.

15min GYVENIMUI ji pasakoja, kad namelius, kuriuose dabar gyvena patys ir nuomoja turistams, įsigijo iš šeimos, kuri anksčiau juose norėjo laikyti laivelius, todėl nameliai atliko lyg ir sandėliuko funkciją. Vėliau namukai tapo vasarnamiais, kuriuose buvo leidžiamos atostogos, tačiau jie taip ir netapo nuolat gyvenami.

Tačiau kai nameliai atsidūrė Donatos ir jos vyro Gedimino rankose, tarsi prisikėlė iš naujo ir šiandien žavi savo interjeru. Iš viso tris namelius turinti šeima juos kardinaliai atnaujino. „Stengiamės viską daryti savo rankomis, minimaliomis išlaidomis bei sąnaudomis ir atnaujinti senus daiktus, prikelti juos naujam gyvenimui“, – sako pašnekovė.

Niekada nesimokiau interjero paslapčių, tačiau viską darau iš širdies ir taip, kaip jaučiu.

Ji pasakoja, kad pirmojo namelio pavadinimas „Senas žvejo namelis Neo“ kilo dėl to, kad žmogų, iš kurio buvo pirkti nameliai, visi vadino Neo. „Toks užrašas buvo paliktas ir ant durų, kurį mes išsaugojome. Šiame namelyje mes kurį laiką gyvenome, kol remontavomės kitus“, – pasakoja D.Veličkienė.

Anksčiau visuose nameliuose vyravo tamsūs tonai, niūros spalvos, todėl juose nebuvo kurorto, saulės ir jūros dvasios, kuri šiandien atnaujintuose nameliuose itin ryški.

Pirmame „Žvejo Neo“ namelyje (40 kv. m) dabar vyrauja balta ir mėlyna spalvos, natūralumas, virvės ir kitos detalės, užsimenančios apie jūrą ir poilsį.

Antrame namelyje, pavadintame „Kaktusu“, vyrauja žali, ryškūs ir žaismingi atspalviai bei interjero detalės, o pavadinimas kilo nuo to, kad iš išorės namelis atrodo lyg dygliuotas.

„Niekada nesimokiau interjero paslapčių, tačiau viską darau iš širdies ir taip, kaip jaučiu. Esu visų galų meistras (juokiasi). Mano vyras buvęs statybininkas, tad taip pat padeda įgyvendinti įvairias idėjas“, – sako D.Veličkienė. Ji priduria, kad atnaujindami namelius pirmiausia sugalvodavo temą, kurią ir stengėsi realizuoti, pritaikyti kiekvienam nameliui ir išsaugoti juose kuo daugiau autentiškumo.

Trečiasis namelis, kuris kartu su terasa, yra industrinio stiliaus, o jo plotas – taip pat apie 40 kv. m. Ten reikėjo daryti specialius sutvirtinimus, taip pat liko nemažai autentikos.

„Man prie širdies kuo daugiau natūralumo, todėl patinka tai naudoti ir interjere. Beje, Anglijoje, irgi teko atnaujinti ne vieną namelį, tarkime, iš garažo padarėme gyvenamą plotą. Juokauju, kad esame lyg mažų namelių perdarytojai“, – sako Donata.

Šiandien trečiame namelyje ant vandenyno kranto gyvena pati šeima: mėgaujasi ne tik vaizdu pro langą, bet ir sukurtu interjeru.

Kviečiame ir jus paganyti akis po atnaujintus namelius!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
Užsisakykite 15min naujienlaiškius