Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 27d. 14:24

Laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“: Simona Starkutė prisipažino vis dėlto svajojanti apie šeimą

„Kuri taupi moteris sau gali leisti įsigyti mašiną už 60 tūkst. eurų vien todėl, kad to užsinorėjo. O aš sau tai leidau“, – prisipažįsta viena garsiausių Lietuvos manekenių, prekės ženklo „SbyS“ įkūrėja Simona Starkutė.

Taupia ar net skūpia vadinama moteris prisipažįsta – per dieną maistui ji gali išleisti vos 5 eurus, skalbiasi tada, kai pigesnė elektra, nešvaisto pinigų restoranams, bet netaupo nekilnojamam turtui ir automobiliams.

Karjerą vos penkiolikos metų pradėjusi, iš Kauno kilusi gražuolė puikavosi ne tik seksualiausių pasaulio modelių 100-uke, bet ir buvo tituluojama antra pagal brangumą mūsų šalies manekenių, kurią pagal honorarus pralenkė tik supermodelis Edita Vilkevičiūtė.

Sėkmė mados pasaulyje pačiai Simonai ne tik leido susikurti sotų ir gražų gyvenimą, bet užbraukti brūkšnį skurdžiai paauglystei, kai netekusi mamos ir susipykusi su tėvu, ji kurį laiką gyveno gatvėje.

Vis dėlto 35-erių moteris vis dažniau sulaukia klausimų, kodėl iki šiol nesukūrė šeimos, nesusilaukė vaikų. Ar karjera ir finansinis gerbūvis jai svarbiau už žmonos ir mamos statusą? O gal S.Starkutė tiesiog nenori paklusti visuomenės primetamoms normoms ir savo laimę įsivaizduoja kitaip, nei ji piešiama stereotipuose?

„Juk buvai per žingsnį nuo altoriaus, nuo santuokos, kodėl taip ir netapai ištekėjusia moterimi?“ - šį sekmadienio vakarą 20.00 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ Simonos paklaus laidos vedėjas.

Laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“: Simona Starkutė
Laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“: Simona Starkutė

„Visi mano vyrai dabar vedę, tad jie galėtų padėkoti, jog išlaisvinau juos nuo santykių su manimi. Dėkingos gali jaustis ir jų žmonos“, - atrėš prieš penkerius metus modelio karjerą baigusi ir nuosavą prekės ženklą įkūrusi S.Starkutė.

Nors iki šiol ji mėgdavo pabrėžti, kad neįžvelgia didelės bėdos, jog nesukūrė šeimos, sekmadienio vakarą Simona prisipažins: „Norėčiau ištekėti ir susilaukti vaikų.“

Savo išvaizda itin besirūpinanti moteris žurnalistui Edvardui Žičkui interviu metu negailėjo atvirumo – kas savaitę ji badauja po 36 valandas, daug sportuoja ir investuoja į grožį. Ar jos kūną jau lietė skalpelis, o veidą – adatos? Kodėl ji tik dabar pradeda mąstyti apie atleidimą tėvui, kurio nematė jau 18 metų? Kokios jos iki šiol nematė visuomenė ir kada kietos gražuolės įvaizdis kenkia jai pačiai?

Iki skausmo atviras Simonos Starkutės interviu – jau šį sekmadienio vakarą pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ - 20.00 val. portale 15min.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką