15min be reklamos

Edvardas Žičkus Visos temos

Edvardas Žičkus Edvardas Žičkus

Edvardas Žičkus – žurnalistas, prodiuseris, TV laidų vedėjas.

„NeKaimo reikalai“: ar žmones žemės ūkyje pakeis robotai?
Reklama

„NeKaimo reikalai“: ar žmones žemės ūkyje pakeis robotai?

Paskutinis Agnės Jagelavičiūtės interviu 15min: „Esu nusprendusi „nefeikinti“ gyvenimo“

Paskutinis Agnės Jagelavičiūtės interviu 15min: „Esu nusprendusi „nefeikinti“ gyvenimo“

Edvardas Žičkus atšventė 40-metį: pusšimtį svečių pakvietė į ypatingą Vilniaus vietą

Edvardas Žičkus atšventė 40-metį: pusšimtį svečių pakvietė į ypatingą Vilniaus vietą

Vasariškoje šventėje – įžymybių desantas: atvyko ir vaiko besilaukianti V.Siegel

Vasariškoje šventėje – įžymybių desantas: atvyko ir vaiko besilaukianti V.Siegel

Edvardo Žičkaus pokalbis. Koks bus karo Ukrainoje poveikis maisto prieinamumui ir kainoms?
Reklama

Edvardo Žičkaus pokalbis. Koks bus karo Ukrainoje poveikis maisto prieinamumui ir kainoms?

Koks bus karo Ukrainoje poveikis maisto prieinamumui ir kainoms? 30:23

Koks bus karo Ukrainoje poveikis maisto prieinamumui ir kainoms?

D.Virbilaitė apie sunkius išgyvenimus: buvau žinoma, bet neturėjau pinigų autobuso bilietėliui

D.Virbilaitė apie sunkius išgyvenimus: buvau žinoma, bet neturėjau pinigų autobuso bilietėliui

„Edvardas Žičkus. Be ribų“: Donata Virbilaitė – apie patyčias, juodąją emigracijos pusę ir depresiją 22:19

„Edvardas Žičkus. Be ribų“: Donata Virbilaitė – apie patyčias, juodąją emigracijos pusę ir depresiją

Donata Virbilaitė – apie patyčias, juodąją emigracijos pusę ir depresiją

Donata Virbilaitė – apie patyčias, juodąją emigracijos pusę ir depresiją

Parašykite atsiliepimą apie 15min