Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 18d. 15:44

Marius Jundulas laidoje „Atvirai su vadovu“: „Vadovas negali prarasti ryšio su realybe“

Lina Mieliauskienė ir Marius Jundulas
Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / Lina Mieliauskienė ir Marius Jundulas

„Ilgą laiką galvojau, kad kompromisas vadovui yra geras ir naudingas dalykas. Maniau, kad reikia ne tik tarp skirtingų grupių jo ieškoti, bet ir stengtis kuo dažniau jį pasiekti. Tačiau praktika rodo, kad mano didžiausios nesėkmės įvyko tada, kai per daug stengiausi kompromisą surasti“, – sako „Gjensidige“ direktorius Marius Jundulas laidoje „Atvirai su vadovu“.

Anot, M.Jundulo, vadovas turėtų kurti situacijas, kuriose abi pusės laimėtų, bet taip pat nenusileisti: „Jeigu nusileidi ir galvoji, kad tokiu būdu pasiekei kompromisą, tai dažniausiai būna blogas sprendimas. Reikia įsiklausyti ir apmąstyti, bet pirmiausia – tikėti savimi“.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Marius Jundulas
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Marius Jundulas

Kalbėdamas apie įmonėje įgyvendinamus pokyčius bei vadovo atvirumą, M.Jundulas teigia, jog atvirumas, tuomet kai sprendimai yra priimti ir kai jie yra neišvengiami, tiesiog būtinas. „Žmonės viską jaučia, jie viską supranta, todėl skambiomis bei gražiomis frazėmis nieko nepaslėpsi, neužglaistysi ir nepakeisi, todėl visada geriau sakyti tiesiai, teisingai ir atvirai, kas laukia“, – sako M.Jundulas.

Pokalbyje M.Jundulas svarsto apie savo baimes ir jų pasekmes: „Labiausiai bijau būti filme. Filmu vadinu tą būseną, kai vadovai pradeda gyventi iliuzijų pasaulyje ar ima girdėti tai, ką jie nori girdėti. Tuomet vadovai praranda ryšį su realybe. Taigi, labiausiai bijau prarasti ryšį su realybe, nes tai gimdo neteisingus sprendimus“.

Žiūrėkite laidą „Atvirai su vadovu“:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką