Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 9d. 15:02

Martynas Levickis prisipažino: „Aš ilgai ieškojau savęs ir atsakymo, ar man reikia artimų santykių su kitu žmogumi“

„Daugelį metų galvojau, ar man išvis pavyks sukurti santykius su kitu žmogumi, dalintis su juo erdve, laiku, dušu, lova. Aš iki šiol net ir būdamas santykiuose su Klementina bijau žodžio „meilė“, – sekmadienio vakarą 20.00 val. portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai prisipažins garsiausiu pasaulio akordeonistu tituluojamas Martynas Levickis.

Tarnybinis romanas, nauji namai, jausmai ir naujas etapas – tuo šiandien gyvena iš Šiaulių kilęs, bet save pasaulio piliečiu vadinantis vyras.

„Nesu žmogus, kuris labai atvirai reiškia jausmus viešai. Likimas sudėliojo taip, kad atsirado šalia žmogus, su kuriuo labai gera dalintis savo kasdienybe ir tais momentais, kurie nėra kasdieniški“, – pasakos M.Levickis.

Tačiau akordeono virtuozas neslėps, kad iki šiol siekė vienintelio tikslo – tarptautinės karjeros. Vis dėlto, likimas jam buvo paruošęs ir kitą planą. „Savo gyvenime turėjau nemažai savęs ieškojimų ir savęs santykyje su kitu žmogumi. Taip atsitiko, kad viskas, prieš ką aš buvau nusiteikęs – nesileisti į jausmus su žmogumi, su kuriuo dirbu – ėmė ir įvyko“, – kalbės apie pernai prasidėjusį tarnybinį romaną.

Martyno jausmai drauge su juo koncertuojančiai smuikininkei Klementinai Venciūtei plykstelėjo kelionės Vokietijoje metu. Apie suliepsnojusius jausmus aštuoneriais metais jaunesnei kolegei prieš pat Naujuosius metus pranešė pats Martynas, tačiau apie asmeninį gyvenimą daugžodžiauti nemėgstantis vyras ir tada liko santūrus. „Taip, mes – pora“, – tada pareiškė jis.

Tačiau duodamas interviu žurnalistui Edvardui Žičkui jis buvo kur kas atviresnis. „Mūsų santykiai nėra reklaminis triukas, kaip kai kas tai komentaro. Tai tikri jausmai. Mudu panašiai žiūrime į pasaulį, nors skirtumų mūsų santykiuose pasitaiko nemažai“, – laidoje kalbės jis.

M.Levickis neslėpė, kad ilgą laiką mėgavosi vienatve, tačiau atėjo metas, kai baimė likti vienišam stiprėjo, todėl 30-metis Martynas nedrąsiai atvėrė širdį jausmams. Paieškos užtruko. Klausimai, ar pavyks atrasti artimą sielą kamavo vis stipriau.

Praėję metai iš jo atėmė labai daug – pasirodymus, neuždirbtus tūkstantinius honorarus, bet dovanojo meilę. Nors jis neslepia, kad karjera jam vis dar svarbiausias gyvenimo siekis, bet dabar laiko paroje M.Levickis turi rasti ir mylimajai, su kuria drauge apsigyveno naujuose namuose sostinės širdyje. „Atsirado laiko net ir auginti hortenzijas“, – nusijuokė muzikantas.

Per pandemiją net ir namai įgavo visai kitą prasmę – dabar į juos Martynas ne tik skuba sugrįžti, bet ir juos puoselėja: „Kartais kas porą mėnesių tiesiog dėl naujumo jausmo su Klementina perstumdome baldus.“

Atviras akordeono virtuozo Martyno Levickio interviu – jau šį sekmadienį 20.00 val. portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką