Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
07 08

Netekties skausmą patyrusi Emilija ramybės ieškojo vienuolyne: tai buvo geriausia patirtis

Patyrusi sukrečiančią netektį Emilija ilgą laiką negalėjo atsigauti ir atrasti ramybės, kaip turėtų gyventi toliau. Po išgyvento persileidimo ji visais būdais ieškojo pagalbos, kadangi su savo skausmu pasilikti vienai buvo pernelyg sunku.
Besimeldžianti mergina
Besimeldžianti mergina / 123RF.com nuotr.

Patyrusi sukrečiančią netektį, Emilija ilgą laiką negalėjo atsigauti ir atrasti ramybės, kaip turėtų gyventi toliau. Po išgyvento persileidimo ji visais būdais ieškojo pagalbos, kadangi su savo skausmu pasilikti vienai buvo pernelyg sunku.

„Atsidūriau gedėjimo procese ir nusprendžiau ieškoti ramybės. Vieniems tokiu etapu reikia labai daug veiksmo, sportuoti, eiti, o man kaip tik norėjosi ramybės, vienumos, susirinkti save iš tų sudužusių detalių. Esu tikinti ir pirmiausia man atėjo mintis, kad aš noriu keliauti į vienuolyną. Pradėjau ieškoti informacijos, ar aš išvis galiu nuvažiuoti ir pabūti vienuolyne, ar įmanoma tai įgyvendinti. Mano maloniai nuostabai, pasirodė, kad tokia galimybė egzistuoja. Tad susikroviau daiktus, pasiskambinau ir išvažiavau“, – sako Emilija.

Trys dienos ramybės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?