Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 18d. 20:57

3 dalykai, kuriuos daro moterys, gyvenančios nuostabų seksualinį gyvenimą

Aistra
Shutterstock nuotr. / Aistra

Santykių ekspertė ir lytinio švietimo mokytoja dr. Laura Berman pasakoja apie tai, ką turi daryti kiekviena moteris, kad miegamajame labiau pasitikėtų savimi, rašo tinklapis besthealthmag.ca.

Ji rūpinasi savo plaukais

Akivaizdu, kad nesiūlome darytis įmantrios šukuosenos kiekvieną kartą, kai yra tikimybė „gauti sekso“. Tačiau skirdamos šiek tiek laiko savo plaukams, padidinate pasitikėjimą savimi miegamajame. Naujausias tyrimas parodė, kad viena iš trijų moterų atšauktų pasimatymą, jei plaukai būtų nepaklusnūs.

Blankios ir nepaklusnios sruogos neturėtų trukdyti jūsų meilės gyvenimui. Dr. Laura Berman pripažįsta, kad yra biologinis polinkis, dėl kurio moterys taip stengiasi, kad būtų patenkintos savo plaukais.

„Tai, ką mes, kaip visuomenė, laikome patraukliomis savybėmis, pavyzdžiui, stori ir blizgantys plaukai, graži oda ir ryškios akys, yra reprodukcinės sveikatos požymis. Visi tie požymiai reiškia sveikatą ir gyvybingumą“, – sako moteris.

Ir iš tiesų tai logiška – kuri moteris nesijaučia seksuali, kai jos šukuosena yra tobula?

Ką galite padaryti: Jei jūsų plaukai stori – sveikiname. Jei ne – naudokite produktus, kurie storina plaukus ir suteikia jiems blizgesio.

Ji pasakoja partneriui, kas jai patinka

Dr. Laura Berman teigia, kad dauguma žmonių niekada nėra iš tiesų matę ir įsižiūrėję į moters genitalijas. „Aš stebiuosi, kaip mažai moterų žino, kur yra jų klitoris“, – sako ji.

Labai daug moterų pačios kaltos, nes jos nesako, kas miegamajame joms tinka ir patinka, o kas ne.

Jei dar to nedarėte, L.Berman siūlo čiupti rankinį veidrodėlį ir išstudijuoti savo makštį. Po to lieskite save, kad žinotumėte, kas jums patinka.

Moteris pabrėžia, kaip svarbu yra žinoti kiekvieną savo kūno centimetrą. Kai daugiau žinote apie save, galite sužinoti, kas jus užveda. Po tokio savęs tyrinėjimo tiksliai žinosite, kur ir kaip paprašyti partnerio jus liesti, kad jo prisilietimai keltų malonumą.

„Tai tikrai intymi akimirka“, – sako specialistė. Jei jums nepatogu, kad partneris iš arti apžiūrinėtų jūsų makštį, pabandykite savo ranka nukreipti jo ranką ten, kur reikia.

Ką galite daryti: Mėgaukitės procesu, rodydama partneriui, kaip jus pamaloninti.

Jos orgazmas – jos rankose

Deja, bet tai tiesa. Dauguma žmonių, ypač vyrai, lytinį švietimą „gauna“ iš pornografijos, teigia L.Berman. Tai reiškia, kad dažniausiai jie susidaro labai iškreiptą suvokimą apie tai, kas iš tiesų užveda moterį. Lyg to dar būtų negana, labai daug moterų pačios kaltos, nes jos nesako, kas miegamajame joms tinka ir patinka, o kas ne.

„Dauguma moterų atlieka, kaip aš vadinu, „imitaciją iš gailesčio“ – kai ji mato, kaip jos partneris stengiasi ją pamaloninti, todėl ji mano, kad daro jam paslaugą“, – sako moteris.

Orgazmo imitacija labiau kenkia jūsų santykiams nei atneša jiems naudos, teigia L.Berman. Taip yra todėl, kad jūsų partneris net nenutuokia, kaip perprasti jūsų užuominas ar kas iš tiesų jus užveda.

„Moterys, niekada nepatyrusios orgazmo, nuolat man sako „tai nutiks, kai sutiksiu tinkamą žmogų“, – sako Laura Berman. – Žinoma, viskas veikia ne taip.“ Kiekviena moteris turi pati išsiaiškinti, kaip jai pasiekti orgazmą, tikina santykių ekspertė ir lytinio švietimo mokytoja.

Kadangi labai daug moterų negali pasiekti orgazmo varpos įsiskverbimo metu, sekso žaisliukai yra vienas lengviausių būdų jį pasiekti, priduria ji.

Ką galite padaryti: Nusipirkite keletą sekso žaisliukų ir nebijokite išbandyti kažką naujo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką