Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

5 seksualinio moters patrauklumo požymiai

Seksuali moteris
Fotolia nuotr. / Seksuali moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Greičiausiai sutiksite, kad net patys gražiausi bei protingiausi priešingos lyties atstovai kartais neturi to vadinamojo „cinkelio“. Tobulai simetriški bruožai, ideali, nublizginta biografija, nepriekaištingas elgesys, amą gniaužianti figūra kartais sukelia... nuobodulį.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

O štai ne visomis gamtos dovanomis apdovanota asmenybė suspindi tokiu seksualiniu patrauklumu, kad net sunku patikėti. Apie tokias moteris dažna dailiosios lyties atstovė mano: „Ir ką ji turi tokio, ko neturiu aš? Ir stambesnė, ir nosis ilga, ir stačiokė...“

Taigi, kokios to seksualinio patrauklumo žymės? Ką pastebi vyrai, ir ko nesupranta moterys? Pasidomėkime.

Savęs pateikimas

Išorė – tai menkutė smulkmena, kuri tik iš pradžių pirmauja vienas kito pažinime. Galų gale moterys dažnai stengiasi save pateikti taip, kaip nori matyti kiti. Tobulina tobulina iki kažin kokio įsivaizduojamo idealo ir pamiršta, kokios jos iš tikrųjų yra. Tačiau būtent tas laisvas ir natūralus buvimas savimi duoda kur kas daugiau taškų.

Vyrai labai gerai pastebi, jeigu jūs jaučiatės įsitempusi, nejaukiai, tačiau dar aštriau reaguoja į kaprizingą princesę, kuri yra pametusi galvą dėl savo riesto užpakaliuko ar dangoraižio ilgumo kojų. Paprastas patarimas – nesistenkite būti tobula, kadangi tokių moterų vyrai paprasčiausiai bijo. Nuoširdumas, paprastumas, atsipalaidavimas ir gebėjimas bendrauti atvirai – tai savybės, kurios žavi ir jaudina. Dažnai koją pakiša ir per menka savivertė, todėl tikėkite ir pasitikėkite savimi. 

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Karščiausia naktis, kurios niekada nepamiršiu“

Gebėjimas bendrauti

Didžiausia klaida, kurią daro moterys – naudojasi kitų išbandytais metodais, o ne savo patirtimi. Tarsi mąstydamos, „ak, draugė taip elgiasi, ir visi vyrai prie jos limpa kaip bitės prie medaus“. Šiuo atveju dailiosios lyties atstovės turi suprasti, kad kitų elgesio modelis atrodys dirbtinai ir nenatūraliai. Verčiau demonstruokite savo stipriąsias puses, o jų tikrai yra: žvilgsniai, juokas, geras humoro jausmas, temperamentas, gebėjimas klausytis, sakyti komplimentus.

Juk kiekviena moteris turi savo „arkliuką“, tiesa, nereikia būti pernelyg aktyviai ar itin droviai. Atrasti aukso viduriuką bendraujant su priešingos lyties atstovais nėra lengva, tačiau kam duota praktika? Beje, stenkitės nusimesti įtampos grandines, kadangi vyrai kur kas patrauklesnėmis laiko tas, kurios sugeba susidoroti su stresu.

Jausmingumas

Yra dalykų, kurie tiesiog įgimti, pavyzdžiui, jausmingumas, tačiau visada galite tobulinti šį savo būdo bruožą. Tokios moterys jau savaime spinduliuoja seksualumu, kuris nutvieskia jų kelią, kur šios beeitų ar kuo bevilkėtų. Aistra gyvenimui, potyriams, maistui, kelionėms, žinioms, gebėjimas kalbėti apie savo jausmus ir patirtį, nuosaikus, nesuvaidintas užsidegimas – visa tai iš tikrųjų traukia vyrus.

Jausmingumas nereiškia, kad verkiate apsikabinusios meškiuką ar stebėdamos eilinę muiluotą melodramą, veikiau atvirkščiai – sugebate nesigėdyti savo emocijų, buvimo tuo, kuo esate, ir žinote, kada iniciatyvą perduoti savo išrinktajam.

Moteriškumas

Kokia moteris yra moteriška? Šiuolaikiniame pasaulyje tokia išlikti išties sunku. Mes nekalbame apie tai, kad turite tapti seksualia namų fėja ar neišlįsti iš trumpučių vos sėdmenis dengiančių suknelių. Anaiptol! Moteriškumas, kaip ir jausmingumas, yra būdo ypatybė, kurią galite išryškinti ir pabrėžti vizualiai. Taigi, moteriškos moterys yra nuolaidžios, žino, kada patylėti, o kada išreikšti savo nuomonę, žaibiškai prisitaiko prie situacijos, yra entuziastingos, aktyvios, pozityvios.

Ir, žinoma, taip lengvai flirtuodamos, sukdamos tarp pirštų plaukų sruogą, jos apsuka ir tuos dėl jos pametusius galvą vyrukus. Tiesiog. Beje, niekada nepamirškite, kad moteriškos išvaizdos atributai tikrai traukia mūsų išrinktuosius: suknelės, sijonai, aukštakulniai, gracinga laikysena, viliojanti šypsena ar nekalti gestai, prisilietimai.

Taip pat skaitykite: Kodėl moterys jam moka 200 tūkstančių dolerių už vakarą?

Meilė sau ir savo kūnui

Seksualiai patrauklios moterys džiaugiasi savo išvaizda, t. y. vertina ją adekvačiai ir supranta, kad mažiausias drabužių dydis nėra gyvenimo siekiamybė. Kaip jaustis laimingai, jeigu į kiekvieną kąsnį žvelgiate lyg į dar vieną kilogramą, akimirksniu keičiantį jūsų kūno formas?

Taip pat prie seksulinio patrauklumo ženklų galima priskirti ir tai, kad tokios moterys mielai kalba apie seksą, yra liberalios lovoje, nesigėdija savo troškimų ir aiškiai išsako, ko trokšta, mėgsta flirtuoti, tačiau niekada neperžengia vulgarumo ribos, jaučia aistrą šokiui, vertina ir gerbia vyrus, o ne pila ant visos jų giminės pamazgas, yra atviros, nuoširdžios ir nesistengia sukurti paslaptingumo aureolės. Juk tai, kas dirbtina, ne tik kad nėra seksualu, bet dargi ir labai neskanu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką