Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 28d. 15:37

8 priežastys, kodėl vyrai jaučiasi nelaimingi santuokoje

Nelaimingas vyras
Fotolia nuotr. / Nelaimingas vyras

Kartais juokaujama, kad po santuokos baigiasi visos pasakos... Pasijausti nelaimingais santykiuose gali tiek vyrai, tiek moterys, ypač, kai kelia vienas kitam nerealius lūkesčius. Ko santuokoje labiausiai pritrūksta stipriosios lyties atstovams?

Dingo romantika

Jis liovėsi rūpintis savo figūra, jūs nesibodite po namus vaikščioti suplyšusiomis kojinėmis ar dienų dienas neišlendate iš chalato. O jeigu visas laisvalaikis apsiriboja tik televizoriumi ar internetu, tuomet, natūralu, santykiai pradeda išsikvėpti. Toks procesas yra veikiamas abiejų partnerių, todėl tik nuo jūsų priklauso, kiek jam leisite pažengti į priekį.

Niekad nenuleiskite rankų ir atraskite laiko pabūti kartu – tegu tai būna netikėta, neplanuota, arba atvirkščiai, turėkite dieną per savaitę ar per mėnesį, kurią skirtumėte tik vienas kitam.

Gyvenate darbe

Daryti karjerą šiais laikais atrodo kone įprastas ir natūralus dalykas. Taip pat natūralu darbe darosi praleisti vis daugiau laiko, pamirštant, kad ir šeimai reikia dėmesio bei meilės. Ar karjeroje paskendęs tik vienas, ar abudu, tačiau nesiliaujantys skambučiai, laiškai, žinutės ir laikas, praleistas iki išnaktų ruošiantis kokiam nors projektui, blaško. O kai tampa kasdienybe, tai dar ir nekaip veikia santykius.

Visas dėmesys – tik vaikams

Nors vaikai, savaime, suprantama yra jūsų abiejų, kartais mamos pamiršta, kad yra ir žmonos, visą savo dėmesį ir save dovanodamos tik vaikams. Prisiminkite, kodėl vienas kitą pamilote, skirkite laiko vienas kitam kaip vyras ir moteris. Tegu jūsų pokalbiai nebūna tik apie tai, ką šiandien pasiekė jūsų mažylis – sužinokite, kokios mintys siaučia vienas kito galvoje. Ten juk ne tik tyrelės ir sauskelnės, ar ne?

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai Mažuoliai: Kas svarbiausia poroje, jei norite sulaukti auksinių vestuvių?

Nepasitenkinimas šeimos pareigomis

Jūs lyg kokia ragana praskuodžiate su kibiru ir šluota... Tylite, sukandusi dantis šveičiate grindis ar garsiai daužote indus sau burbuliuodama po nosimi. Kaip manote, ar vyras ką nors supras? Tikrai ne. Verčiau tiesiai šviesiai pasakykite – „noriu, kad išplautum indus“, „sutvarkytum kambarį“, „išsiurbtum kilimus“. Dalinimasis buities rūpesčiais kaip tik suartina! Be to, nei švarūs namai, nei ant stalo garuojanti vakarienė nėra verta tos neapykantos ir jūsų nuovargio. Atsipalaiduokite!

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai Mažuoliai pataria. Ko santykiuose netoleruoja vyrai?

Jūs nevertinate vyro rūpesčio

Nedėkojate ir manote, kad viską jis ir taip privalo? Stop. Niekas nieko neprivalo daryti – tai tiesiog gera valia, jūsų pačių nusiteikimas. Gerų ir ilgalaikių santykių pagrindas – tai atvirumas. Sakykite, ką galvojate, ir nepamirškite gražių žodžių. Už tai, kad padarė puodelį kavos, už tai, kad pasirūpino jūsų automobilio technine apžiūra, už tai, kad pasiėmė vaiką iš darželio. Paprasta, bet labai veiksminga.

Taip pat skaitykite: Psichologė Loreta Vaičaitytė: „Moteris kartais turi „išjungti“ pareigos jausmą ir pabūti savanaudė“

Apsimetinėjate

Draugystės pradžioje mes norime pasirodyti iš gerosios pusės. Ne taip sunku suprasti, kad iš tikrųjų gyvenime būname kitokie, ne tokie nuglaistyti iki tobulybės – kai patiriame stresines situacijas, liūdime, tinginiaujame ir pan. Ką daryti, jeigu perlenkėte lazdą save pateikdami kaip tobulas asmenybes? Pavyzdžiui, pasigyrėte, kad mėgstate gaminti, o iš tikrųjų nekenčiate suktis virtuvėje... Išvada viena – būkite atviri. Santykiai neturėtų būti kuriami melo pagrindu, kadangi visą gyvenimą tikrai nesugebėsite nuslėpti, kokia kančia jums stebėti veiksmo filmus. Todėl rinkitės atvirumą jau draugystės pradžioje, kad vėliau nereikėtų taisyti karčių klaidų. 

Seksualiniai nesutapimai

Atvirumas čia ypač reikalingas. Jeigu jūsų seksualiniai santykiai visada vyksta tik vieno iniciatyva, vadinasi, kažkas ryšyje ne taip. Gali būti, kad skauda galvą, nėra noro, tačiau taip neturėtų būti nuolatos. Seksas – tai dviejų žmonių reikalas ir mąstyti, kad nesvarbu, kas benutiktų, vis tiek reikia mylėtis su vyru, kadangi jis išeis pas kitą ir jaustis lyg vedinai ant ešafoto... Na, kiek ilgai tokie santykiai dviems žmonėms gali teikti džiaugsmo?

Taip pat skaitykite: VDU sociologas Artūras Tereškinas: lietuviai į seksą žiūri per rimtai

Nutylėjimas

Jie niekada nesupras, kodėl mes, damos, nepatenkintos, jeigu būsime papūtusios lūpas ir kartosime, jog esame laimingos ir viskas gerai. Vyrai paprasčiausiai pavargs spėlioti, kas gi nutiko jų princesei šį kartą... Būkite atviros – jeigu netenkina esama padėtis, sakykite tai tiesiai šviesiai. Nutylėjimai veda į vidinius skaudulius, kurie susikaupę vieną dieną pratrūksta visa jėga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką