Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

9 dalykai, kurių ilgisi vedę vyrai

Vyras skrieja motociklu
Shutterstock nuotr. / Vyras skrieja motociklu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jei manote, kad vyrui užtenka jūsų, šeimos ir namų, galite ir nusivilti, jeigu atvirumo (kai kurie vyrai tai prilygina silpnumui) valandėlę iš jo išpeštumėte, kokių spontaniškų ar beprotiškų dalykų jis ilgisi.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su nostalgija prisimindamas viengungišką gyvenimą jūsų vyras mąsto tikrai ne vien apie moteris... Gal sąrašas gali būti ilgesnis? Štai, ko jis dar trokšta.

Nesiteisinti dėl kiekvieno pirkinio

Kai jis, spindėdamas iš džiaugsmo, parsiranda namo su beprotiškai brangiu (jūsų vertinimu) daikčiuku savo automobiliui, dviračiui ar dar kokiam galui, juk nesakote: „Oho, pasisekė nustverti!” Ne. Suburbate, kad geriau atostogoms pataupytų. Taigi, nors retkarčiais pabandykite suprasti jo keistenybes ir dievinamus dalykus.

Rečiau pietauti su jūsų giminėmis

Kartais jis jaučiasi taip, lyg į žmonas būtų gavęs ne tik jus, bet ir visus jūsų giminaičius. Net jeigu tai ir tiesa, ilgainiui vyrui ima trūkti asmeninės erdvės. Tad jei jūsų tėvai glaudžiasi mažame butuke, o jūs su vyru nuolat važiuojate į kitą miestą jų aplankyti, bent retkarčiais išsinuomokite kambarį viešbutyje arba važiuokite be nakvynės. Visi patenkinti – tėvai aplankyti, asmeninė erdvė išsaugota. O lietuviai taip dažnai svetingumą ir jaukumą supranta keistokai – kuomet lieka nakvoti pas gimines (ne tik po balių).

Turėti moterį, kuri susižavėjusi jo klausytųsi

Vyras jaučiasi reikalingas tuomet, kai jo įdėmiai klausomasi. Bet kartu gyvenant, sunku aikčioti iš susižavėjimo, šimtąjį kartą girdint jo juokelius ir senas istorijas... Nors nenutraukite jo fraze: „Tą jau pasakojai – seniai žinau!“. Ką jums reiškia imti ir paklausti kokių nors tos istorijos detalių? O geriausia – kas vakarą leisti jam išsipasakoti apie prabėgusią dieną.

Bent retkarčiais pabūti apsileidėliu

Jūs net neįtariate, kaip kartais jam norisi tiesiog išmėtyti savo daiktus, kur papuola... Ir pakaušiu nejausti smerkiančio jūsų žvilgsnio. Moralizuojamas dėl tvarkos jis jaučiasi kaip motinos auklėjamas paauglys. Tad geriau auklėkite jį ne žodžiais, o darbine veikla. Susitarkite: jei išmėtė kojines, už tokią „pramogą“ turės nudirbti jam nemalonius buities darbus.

Turėti didžiulę lovą...

...kurioje nors kartais galėtų išsimiegoti išsidrėbęs įstrižai, knarkdamas ir kas penkias minutes nebudinamas jūsų alkūnės smūgių į kepenis. Tad jei dar neturite didelės kaip baseinas lovos, būtinai įsigykite. Studentiški laikai baigėsi. Amžius nusipelno patogumo!

Nebūti užkrautas svetimomis problemomis

Nors jos – ir mylimos moters... Anksčiau jis įprato viską spręsti pats ir būti atsakingu tik už save. O dabar, vos peržengęs namų slenkstį, dažnai priverstas gilintis į tai, koks žvėris jūsų šefas ir kokios gudrios kiaunės jūsų bendradarbės. Palaukite bent pusvalandį, kol sutuoktinis šiek tiek atsikvošės nuo savo darbo rūpesčių. Kai vyro smegenys persijungs į namų režimą, galėsite pasakoti ir apie darbus, ir apie išdygusį sūnaus dantį, ir apie kaimyno siautėjimą kieme nauju automobiliu.

Dažniau bendrauti su mama

Jei jūsų vyras ilgisi mamos – puiku. Tai reiškia, kad su juo nesielgiate kaip „mamytė“. Skatinkite jo bendravimą su mama ir pati stenkitės su ja palaikyti gerus arba bent diplomatiškus santykius.

Turėti didesnę pasirinkimo laisvę

Vedybinio gyvenimo pradžioje vyras dažnai pataikauja žmonai, prisitaikydamas prie jos norų: kokį televizijos kanalą žiūrėti, kokios muzikos klaustytis, ką veikti savaitgaliais. Bet tai nereiškia, kad jis neturi savo troškimų. Taigi keiskite formuluotę: „Gal einam ten ir ten?“ į „O kur tu norėtum nueiti?“ Ieškokite kompromiso.

Įvertinti kitas moteris

Vyrai myli akimis, todėl sekti žvilgsniu praeinančias moteris jiems tiesiog įprasta. Ir jeigu nuolat dėl to burbate, vyras jaučiasi neaišku dėl ko nusikaltęs. Jis tiesiog vertina grožį – kaip koks teisėjas grožio konkurse. Ir tai nereiškia, kad visas tas praeives jis, progai pasitaikius, įsiverstų į lovą. Na, vieni vyrai ryja moteris akimis gana subtiliai, kiti – gana atvirai. Jei jūsiškis net apsiseilėjęs spokso į kiekvieną sijoną, tiesiog pritarkite: „Aha, šita tikrai karšta pupytė!“ Kitą kartą jis nužvelginės subtiliau...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką