Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 23d. 13:28

Sąmoningų santykių meistrė A.Koopmans: žmogaus sėkmės šaknys – brendimo laikotarpio sprendimuose

Anasuya Koopmans
Gretos Skaraitienės/žurnalas „LAIMA Velvet“ nuotr. / Anasuya Koopmans

Vyrai ir moterys vieni kitus išbaigia ir papildo, moteriškumas bei moteriškos moterys pasaulyje kuria daugiau meilės, harmonijos, laisvės, o žmogaus sėkmės šaknys glūdi jo brendimo laikotarpio sprendimuose. Apie visa tai pasakoja sąmoningų santykių meistrė iš Olandijos Anasuya Koopmans, kuri viešės Lietuvoje bei ves seminarą „Autentiškos moterys“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokios moterys sugeba sukurti darnų asmeninį gyvenimą ir prisišaukti meilę?

„Aš nesijungiu prie jokių mokyklų ar grupių, bet noriu būti ten, kur jaučiu, kad turiu kuo pasidalinti. Neturiu dieviško stabo, kurį garbinčiau, nes tai energijos švaistymas. Aš svarstau, mąstau, ir dalinuosi savo meile. Esu pati kūrėja, kaip ir bet kokia kita žmogiška būtybė. Niekas neturi klauptis kažkokiai dievybei. Tai būtų jūsų kūrybiškos esmės išdavystė bei neleistų skleistis jūsų meilei ir jėgai. Daugiausia dalinuosi savo žiniomis apie moteriškumą bei žmonių sąmoningumo augimą”, – teigia sąmoningų santykių meistrė iš Olandijos Anasuya Koopmans.

Tai, ką atsimenate, bet nežinote, kodėl, gali būti itin iškalbinga. Užsirašinėkite tokius atsiminimus, nepamirškite jų, ir jie jums vieną dieną pasakos savo istoriją.

Pasak jos, mes jau tūkstančius metų gyvename patriarchalinėje santvarkoje, ir nedaug žmonių gali įsivaizduoti bendruomenę, kurioje vyrai ir moterys yra vienodai vertinami ir gerbiami. Daugeliui yra didžiulis sąmoningumo šuolis tai, kad vyrai ir moterys vieni kitus išbaigia ir papildo, o žmonės gali darniai gyventi šioje meilės ir didybės sandraugoje.

Kaip teigia sąmoningų santykių meistrė, ji yra tikra, kad po kelių dešimtmečių pasaulis bus kur kas palankesnis moteriškumui, nes šiuo metu vyksta labai stiprūs pasikeitimai: iš lygmens, kuriame dominuoja nebrandus vyriškumas ir visa, ką tas dominavimas sukuria, mes visi judame į kitą, aukštesnį, lygmenį, kuriame bus daugiau meilės, harmonijos, laisvės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sąmoningų santykių meistrė Anasuya Koopmans atskleidžia moteriškumo receptą

Žmogaus sėkmės šaknys – brendimo laikotarpyje

Kaip teigia olandė, bręstant žmogus pradeda gyventi gyvenimą, kurį jis sąmoningai pasirinko. Gebėjimas koncentruotis ir fokusuotis auga, taip pat auga ir pusiausvyra tarp jo sąmoningumo ir veiksmų. Ddžiulių hormoninių pokyčių metais didėja supratingumas ir gebėjimas būti supratingu. Sąmoningas sprendimas, padarytas šiuo laikotarpiu, netgi jeigu žmogus galvoja, kad tai laikinas sprendimas, turi didesnį poveikį jo suaugusiojo gyvenimui nei galima įsivaizduoti.

Sąmoningumo meistrė pataria surašyti atsiminimų iš savo mokyklos laikų nuotrupas tam, kad suprastumėte, ką šie atsiminimų epizodai gali reikšti jūsų dabartiniame gyvenime. Tai gali būti sėkmės ar gėdos momentai, kurie galbūt pasireiškia jūsų sapnuose. Tai, ką atsimenate, bet nežinote, kodėl, gali būti itin iškalbinga. Užsirašinėkite tokius atsiminimus, nepamirškite jų, ir jie jums vieną dieną pasakos savo istoriją.

Žinojimas glūdi pačiame žmoguje

„Bręstant, būnant jaunu suaugusiuoju, didžiausias iššūkis yra išgyventi savo trokštamas patirtis savo paties valia ir atsakomybe. Jūs susidarėte įspūdį, kas jūs esate ir ką jūs mėgstate bei ko nemėgstate, beliko didelis klausimas „kaip?“. Kaip „įjungti“ tą, kas nori gyventi, kas jums lemta. Ir, aišku, būti tame sėkmingam! Leisti vykti tam, kas vyksta, bei tam, kas norite, kad vyktų. Jeigu žingsnis, kurį jūs žengiate, nėra žingsnis priekin, tuomet garantuotai yra žingsnis atgal“, – pasakoja A.Koopmans.

Sąmoningų santykių mokytojos teigimu, ji galinti pasidalinti tuo, ką jai sakė vienas jos mokytojas: „Protiniai gebėjimai nėra išeitis, Anasuya. Žinojimas automatiškai ateina, kai tam yra laikas bei sukuri tam reikalingas sąlygas. Tavyje pačioje glūdi spindintis žinojimo brangakmenis, kurio tu ieškai išorėje“.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Vyras apsileido ir fiziškai manęs netraukia. Kaip susigrąžinti aistrą?“. Santykių ekspertų komentaras

Apie Anasuyą Koopmans:

Anasuya Koopmans – Europoje žymi sąmoningų santykių bei moteriškumo mokytoja iš Olandijos. Ji dėsto šias rutinas jau daugiau nei 10 metų seminaruose Europoje. Pernai Olandijoje buvo išleista autobiografinė A.Koopmans knyga „Kelionė su dievais“. Rugpjūčio 25–28 d. A. Koopmans atvyks į Lietuvą bei ves seminarą moteriškumo tema „Autentiškos moterys“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką