2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
09 14

Ar galima atleisti neištikimybę ir kaip gyventi toliau? Psichologės patarimai abiem pusėms

Tuokiantis nė vienas, ko gero, negalvoja apie tai, kad romantikos kada nors ieškos „kairėje“. Deja, tai nutinka. Galva susisuka netikėtai arba tiesiog pavargstama nuo rutinos. Ar įmanoma susigrąžinti pasitikėjimą ir gyventi toliau? O atleisti? Apie tai kalbamės su psichologe Rūta Bačiulyte.
Psichologė Rūta Bačiulytė ir asociatyvi nuotr.
Psichologė Rūta Bačiulytė ir asociatyvi nuotr. / Asmeninio arch. ir Shutterstock nuotr.

Šis reiškinys siejamas ir su šiuolaikiniu gyvenimo būdu. Pasak pašnekovės, pas mus vyrauja stipraus, sveiko, raumeningo vyro kultas, jauni vyrai vaikšto į sporto sales ir vartoja raumenis auginančius papildus, bet jiems niekas nepasako, kad tokiu būdu jie praranda potenciją ir galimybę būti seksualiai aktyvūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką