Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausios moterų klaidos santykiuose

Santykiai
„Shuterstock“ nuotr. / Santykiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Bendraudamos su vyrais mes, moterys, dažnai pernelyg analizuojame ir per daug galvojame apie santykius, kaltiname save, kai santykiai nesiklosto, o jiems nutrūkus dar ilgai nenustojame graužti savęs ir vis mąstyti, ką padarėme ne taip...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šis analizavimas žlugdo morališkai ir neleidžia judėti pirmyn, galiausiai, juk ne visuomet esame kaltos būtent mes. Santykiai yra dviejų žmonių sąjunga, todėl ir jų puoselėjimas neprivalo kristi vien tik ant moters pečių. Mes neprivalome keistis dėl vyrų, nuolat jiems nuolaidžiauti ar stengtis įtikti. Moteriai svarbiausia išlikti savimi, tuomet ir gyvenimas bus kur kas lengvesnis.

Kokios yra didžiausios moterų klaidos santykiuose ir kaip derėtų pakeisti savo mąstymą, patariama tinklalapyje elitedaily.com.

Tam, kad būtumėte laiminga, vyras nėra būtinas

Tikrai ne visi vyrai gali suteikti laimės. Tam, kad būtumėte laiminga, palydovas jums tikrai nėra būtinas, tiesa, jo buvimas tikrai nepamaišytų... Vyrai moters gyvenime ateina ir išeina, vieną dieną tikrai sutiksite tą vienintelį, kuris privers jus plasnoti, tačiau iki tos akimirkos jūs turite išmokti būti laiminga ir be jo.

Savo išvaizda rūpinkitės tik dėl savęs

Stengtis būti graži pirmiausia turite dėl savęs, tai suteiks jums pasitikėjimo. Jūs neprivalote vargti sporto salėje ar leisti valandų valandas grožio salone vien dėl to, kad to nori jūsų vaikinas, iš pradžių pagalvokite, ar to norite jūs pati.

Neatsiprašinėkite, jei nesate kalta

Jei manote, kad nepadarėte nieko blogo, tik nepradėkite atsiprašinėti vien todėl, kad bijote, jog jis išeis. Niekuomet neatsiprašinėkite dėl savo išvaizdos, dėl to, kad nenorite sekso ar kad esate prastos nuotaikos. Jūs esate save gerbianti moteris, kuriai nereikia atsiprašinėti už savo veiksmus.

123rf.com nuotr./Aistringa pora
123rf.com nuotr./Aistringa pora

Pirmiausia rūpinkitės savo laime

Nustokite lenkti galvas ir stengtis, kad jūsų mylimasis būtų laimingas jūsų laimės sąskaita. Kas gi kitas, jei ne jūs pati pasirūpins jūsų laime? Atminkite, kad svarbiausia jums pačiai būti laiminga, tuomet džiaugsis ir mylimasis.

Neprašykite iš jo daugiau nei jis gali suteikti

Niekuomet nesistenkite iš esmės pakeisti savo mylimojo – jei vienos ar kitos jo savybės jus be galo erzina, pagalvokite, ar galėtumėte su jomis taikstytis visą gyvenimą? Nesvajokite, kad ateityje jis pasikeis, to tikrai nebus, o jūs tik iššvaistysite savo laiką vietoj to, kad rastumėte jums patinkantį žmogų.

Neaukokite jam viso savo laiko

Nebūkite viena iš tų merginų, kurios įsimylėjusios akimirksniu pamiršta, kad turi savo gyvenimą. Neleiskite mylimajam pagrobti iš jūsų anksčiau mėgtų užsiėmimų, nepamirškite draugų ir nesusikoncentruokite per daug į jį. Juk laisvės reikia mums visiems.

Mažiau tikėkite jo pažadais

Kai kurie vyrai mėgsta daug kalbėti – jie gali prižadėti tikrus aukso kalnus, nuostabų gyvenimą ar amžiną meilę. Dažnai jie žino, kas moterį padaro laiminga, tačiau apsiriboja tik pažadais, o ne veiksmais. Būsite kur kas laimingesnė, jei mažiau iš jų tikėsitės.

Nesuteikite jam valdžios

Galbūt fiziškai vyrai išties yra stipresni, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad jūs privalote jiems pasiduoti emociškai. Niekad neleiskite vyrui galvoti, kad jūs priklausote jam, nes jūs galite priklausyti tik sau pačiai, nebijokite reikšti savo nuomonės, kelti ultimatumų, jei jie reikalingi, ir trenkti durimis, kai jūsų kantrybės taurė visiškai išseks.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką