Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 15d. 19:00

Iš vaikinų lūpų: romantiškiausias jų merginų poelgis

Pora
„Shutterstock“ nuotr. / Pora

Argi nenuostabu grįžus po sunkios dienos darbe vos pravėrus namų duris užuosti gaminamo maisto kvapą, o jei dar tą maistą gamina ir prie viryklės pluša jūsų mylimasis...

Kiekvienai moteriai malonu pasijusti mylimai ir įvertintai. Tačiau tiek pat meilės ir romantikos reikia ir vyrams. Net jei jie apsimeta „kietais vyrukais“, patikėkite, jūsų pastangas ir surengtas romantiškas staigmenėles jie tikrai vertina. Tik galbūt nemoka ar nedrįsta tinkamai už jas padėkoti.

Jautrią vyrų širdį atskleidė ir portalas www.womenshealthmag.com, paprašęs stipriosios lyties atstovų papasakoti pačią romantiškiausią jiems kada nors surengtą jų mylimųjų staigmeną. Pateikiame jų atsakymus.

Justinas S.: „Darbe buvo nepaprastai sunki diena, tad grįžau labai pavargęs. Mano mergina, norėdama pradžiuginti ir atitraukti mano mintis nuo darbo įteikė man ką tik nupirktą mano mėgstamo filmo DVD. Nors ji ir nežinojo, kad šį DVD aš jau turėjau, buvau išties nustebintas jos rūpestingumo“.

Darrionas M.: „Paprastai per Valentino dieną savo mylimąją stebinu aš, bet per praėjusią šventę ji paprašė manęs nieko neplanuoti. Vakare mano mylimoji pagamino man mėgstamą vakarienę, mes pasižiūrėjome romantišką filmą, o savaitgalį nuvykome į džiazo koncertą. Viskas buvo tiesiog nuostabu“.

Nelsonas S.: „Kai mudu su mergina dar buvome ganėtinai jauni, vienas mano šeimos narys sugadino mano „Xbox'ą“, o tai tuomet man buvo ypač didelis sukrėtimas. Mano mergina sugalvojo man jį nupirkti ir pridėjo dar keletą žaidimų. Tai buvo nepaprastai didžiulė staigmena, nes tuomet abudu dar tik mokėmės mokykloje. Pasirodo, tam, kad galėtų sau leisti man nupirkti šį žaidimų kompiuterį, ji specialiai susirado papildomą darbą. Esu nepaprastai laimingas, kad turiu tokią rūpestingą panelę“.

Taip pat skaitykite: Penkios meilės stadijos: kurioje esate jūs?

Mattas G.: „Aš visuomet labai svajojau apsilankyti NBA rungtynėse, todėl buvau nepaprastai nustebęs, kai mano mergina padovanojo man bilietus per Valentino dieną. Rungtynės buvo nuostabios, juk žaidė mano mėgstama komanda, o šis poelgis buvo pats romantiškiausias ir įsimintiniausias dalykas, kurį kas nors man yra padaręs“.

Danas S.: „Mano mergina į mano priešpiečių dėžutę visuomet įdeda man dėkingumo ar meilės raštelius. Šių metų pražioje, kai darbe man sekėsi itin prastai, aš radau jos raštelį, kuriame ji parašė, kad labai manimi didžiuojasi ir meldžiasi, jog viskas susitvarkytų, nes aš to nusipelniau. Labai ją myliu už šias romantiškas staigmenėles“.

Taip pat skaitykite: Idėjos romantiškam pasimatymui rudenį

Johnas A.: „Mano mergina buriavo (tai nėra pats mėgstamiausias jos sportas) su manimi stipriai pliaupiant lietui maždaug 10 valandų, kol pasiekėme savo tikslą ir vėliau dar pažadėjo sutvarkyti burlentę ir vakare man paruošti vakarienę. Tuomet aš nusprendžiau vakarą su ja praleisti viešbutyje, kad jai nereikėtų vargti“.

Brianas R.: „Mano mergina sukūrė albumą, į kurį sudėjo visas mūsų bendras nuotraukas, menančias mūsų draugystę ir kartu praleistas akimirkas, bei prie kiekvienos iš jų pridėjo po mielą raštelį. Į albumą ji taip pat įdėjo du bilietus į mano mėgstamo komiko vakarą“.

Dustinas D.: „Kai su savo dabartine žmona dar tik susitikinėjome, ji surinko visą mano marškinėlių kolekciją dar iš koledžo laikų ir juos visus gražiai kartu susiuvo. Tuomet ir supratau, kad kada nors aš jai tikrai pasipiršiu!“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:57
02:07
04:15

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką