Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokie moterų elgesio ypatumai erzina vyrus?

Pokalbis
Fotolia nuotr. / Pokalbis
Šaltinis: 15min
4
A A

Vyrų ir moterų psichologija skiriasi, pavyzdžiui, damos daugiau šneka, yra emocingesnės, o štai stipriosios lyties atstovai dažniausiai išlieka santūrūs.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Natūralu, kad kartas nuo karto vieni kitus suerziname ir nesusikalbame. O kokie moterų įpročiai vyrams sukelia galvos skausmą?

Įprotis nuolat pasikliauti intuicija

Juokas juokais, tačiau kartais moteriška logika ne visada pasiteisina, kaip, beje, ir intuicija. Mūsų jausmai ir emocijos yra kintantys, todėl vieną dieną galvojame vienaip, kitą – kitaip.

Galiausiai ir pati situacija yra valdoma mums nepavaldžių jėgų, tad galime ir suklysti. Visgi, net ir suklydusios moterys dažnai išlipa iš balos sausos, nes sugeba atrasti netikėtą būdą.

Gal visgi ta intuicija ir moteriška logika nėra toks nesuprantamas dalykas?

Sunkumai renkantis

Bet ką – maistą, suknelę ar naujus batelius. Išsirinkti tikrai nėra lengva, o jeigu šalia stypso vyriokas giliai dūsaujantis, kad jam tenka laukti savo mylimosios... Tuomet apsipirkimo laikas pailgėja kelis kartus!

Įdomu tai, kad ilgai dvejodamos dėl kokios nors smulkmenos, moterys sugeba kažkuriuo metu priimti ir labai netikėtus bei spontaniškus sprendimus, tuo nubraukdamos bet kokią anksčiau turėtą nuomonę apie jas.

Tiksliau tariant, vyrai niekada negali žinoti, ko gali tikėtis iš savo damos, tačiau vienas kitą nustebinti santykiuose juk laikoma geru ženklu, ar ne? Ir, žinoma, to nereikėtų painioti su kaprizais, nes taip būna tikrai ne visada.

TAIP PAT SKAITYKITE: Protingas egoizmas: elgesio su vyrais strategija

Impulsyvumas

Dažnai moterys priima kokį nors sprendimą, o tik paskui galvoja. Štai čia ne pati linksmiausia impulsyvumo pasekmė. Juk dažniausiai vyrai išties ilgai mąsto prieš žengdami vieną ar kitą žingsnį, priimdami tam tikrus svarbius sprendimus ir pan., todėl jiems sunku suvokti greitai besisukančius moterų įvykius ir jų pasekmes.

„Aš visada teisi“

Taip, mes tokios norime būti, tik ar visada reikia? Noras visada būti teisiai dažniausiai nėra niekaip susijęs su kokybiškais ir laimingais santykiais, tobulėjimu ir galiausiai – produktyvia diskusija.

Nieko keisto, kad amžinas teisuoles vyrai laiko pernelyg pasipūtusiomis, per daug pasitikinčiomis savimi, užsispyrusiomis. Juk išties nėra lengva bendrauti su moterimi, kuri net suvokdama savo neteisumą, bando įrodyti priešingai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyriškumo mokymus vedantis Šarūnas Kaniava: „Didžiausia vyro vertybė yra laisvė, ne šeima“

Polinkis įsižeisti

Kaip dažnai dieta, prasidėjusi pirmadienio rytą, vakare tampa tikra švente skrandžiui?

Suraukta nosytė dėl bet kokios priežasties vyrus verčia jaustis nejaukiai. Dažnai jie net nesupranta, ką tokio pasakė, kad moteris supyko, kadangi mes tikrai sugebame atrasti priežasčių, kaip priversti vaikiną jaustis it minų lauke. Tačiau iš kitos pusės – tai tik vyrų nuomonė. Moterys pabrėžia, kad vyrų nejausmingumas, grubumas ir nejautrumas dažniausiai ir yra ta priežastis, dėl kurios dailiosios lyties atstovės susierzina labiausiai.

Nenuoseklumas

Na, jis tikrai būdingas moterims įvairiose gyvenimo situacijose. Pavyzdžiui, kaip dažnai dieta, prasidėjusi pirmadienio rytą, vakare tampa tikra švente skrandžiui? Arba nusiteikimas sportui išgaruoja kaip dūmas, nors dar prieš porą dieną žadėjote ir sau, ir kitiems sportuoti? Pridėkime dar ir dažnai kintančią nuomonę, neapsisprendimą... Natūralu, kad tai gali dirginti mylimą žmogų.

Reziumė: Visos šios savybės tikrai nėra būdingos absoliučiai visoms moterims, tačiau sutikite, kad tokiame šarže atrasti bent kruopelę tiesos galime visos. Bet juk niekas nėra tobulas, o ir netobuli santykiai, kai bandome pažinti vienas kitą, yra patys įdomiausi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką