Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?

Merginos bare.
Shutterstock nuotr. / Merginos bare.
Šaltinis: 15min
0
A A

Štai, tarkim, susitinkate su draugėmis bare ir kikenate, lėtai sukiojate galvą ir nulydite praeinančius vaikinus (ne visus) godžiu žvilgsniu. Ties kažkuria kūno dalimi netgi ilgėliau stabtelite (tebūnie tai jo sėdmenys aptemptuose džinsuose). Vartydama stiklą rankose, vis užmetate „netyčinį“ kelių šimtųjų sekundės ilgio žvilgsnį į jį. Ir taip – kelis kartus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tikėtina, kad vyras po kažkurio laiko prieina, ir maloniai su juo bendraujate, iš pradžių suvaidinusi nuoširdžiai nustebusią, kodėl jis pasirinko jus, o ne draugę. Ir nevaidinkite vienuolės, jei jis bandys paliesti jūsų veidą ar pakviesti į savo namus „pratęsti pokalbio“, kur patogiau, be žmonių ir gali geriau atsipalaiduoti.

Tada jau jūsų vidus tikrai sukunkuliuos. „Aš ne tokia, kuo tas asilas mane laiko?!” – virte virs įžeista savimeilė. Tačiau užuot užsipuolus jūsų mylimo baro lankytoją, galbūt vertėtų palyginti vyrų ir moterų kūno kalbą bei minčių eigą. Tai, kokį toną bendravimui užduodate, taip gali ir pakrypti santykiai. Jie didžiąja dalimi priklauso nuo moters. Jei moteris nenorės bendrauti su vyru, kartais nereikės nė žodžio – užteks paleistos ledinio žvilgsnio strėlės.

Juokas. Juokas – dalykas rimtas. Jei moteris smagi, linksma, kvatoja, kreipia dėmesį į vyro juokelius, vyrą tarsi pririša, traukia. Jis tyrinėja teritoriją, ar jam smagu leisti laiką, flirtuoti, keistis užuominomis su ta moterimi. Flirtas – tarsi apsiuostymas. Juokas – labai stiprus ginklas.

Jeigu jums patinkantis vyras eina pro šalį, o jūsų balsas tampa skardesnis, juokas – garsesnis (nors draugė pasakojo tuo metu ne anekdotą, o kaip pridavė paltus į valyklą), tai elgiatės pasąmonėje taip, kaip pasirengusi poravimuisi patelė – jūs duodate ženklą. Aukštesnis balsas, garsesnis juokas yra tam, kad pritrauktumėte vyrą. Jis į tai reaguoja. Žinoma, jūs galite neigti, sakyti, kad esate smagaus būdo, kad juokėtės iš draugės anekdotinės situacijos darbe, kad tiesiog laisvoje šalyje – „laisvę papūgoms“... Nesvarbu. Vyras tą jūsų ženklą pagaus ir išsišifruos egoistiškai: „Tas juokas buvo skirtas greičiausiai man.“

Taip pat skaitykite: Prancūziško sekso ypatumai

Žvilgsnis. Jūsų galva vis dažniau krypsta patinkančio objekto link. Kalbatės su merginomis, tačiau šonine ir net pakaušio akimi tiesiog stebite situaciją, kokį poveikį darote vyrui. Vis pasižiūrite, lyg netyčia numetate paklydusį žvilgsnį, apsimetate, kad lūkuriuojate dar vienos draugės „tuoj tuoj įvirsiančios pro duris“ ar ieškote padavėjos dar vienam stiklui. Vyras jūsų judesius pastebės. Tikrai. Jam tai irgi bus paskata veikti.  

O jei jis prieis, užkalbins, klausysitės jo įdėmiai, dar įdėmiau žiūrėsite, tai reikš jūsų prielankumą jam. Ar tikrai norite patikti visiems vyrams? Ar jis jums kelia tokius jausmus, kad dievintume iškart kaip kokį gladiatorių, nors jis dar nė šalmo neužsidėjo? Vadinasi, tikra esate neišranki, o jūsų celibatas greičiausiai užsitęsė.

Ignoravimas – taip pat reakcija. Jei iš pradžių ilgesingai nužvelgėte vyrą, jam nusišypsojote (kad ir santūriai), o paskui įjungėte nevirtos krevetės „veidą“, vis tiek vyrui galėjote sukelti susidomėjimą. Čia kaip kojos kyštelėjimas pro gilų suknelės skeltuką: parodėte, sugundėte ir vėl tapote santūria Turgenevo kūrinių dama.

Ignoravimą po parodyto dėmesio ženklo vyras gali iššifruoti dvejopai: aš jai nepatikau arba patikau, bet ji nori, kad žengčiau žingsnį pirmas. Ir jei vyras yra ryžtingas, jis mėgins laimę.

Liežuvis. Jei vyras priėjo, o jūs visa nušvitote, lyg būtų ant stalo padėjęs bilietą į Paryžių, pradėjote rodyti iniciatyvą, mėtyti šmaikščias ar ironiškas pastabas, kažko klausinėti, tai irgi nusviedėte jauką vyrui. Vyras mato – jūs noriai su juo bendraujate, taigi nesate abejinga jam. O vyrui nereikia pakalbėti šiaip sau – jo elgesys logiškas, pagrįstas tikslu. Jis siekia jūsų, jį sudominote.

Abejotina, ar vyras skirs vakarą tuščioms kalboms, nebent būtų koks šviežias įkyruolis, dar nepasveikęs nuo iširusių santykių, ir ieškotų gležno peties bei gerai sugeriančio sijono, kad išsiverktų ir eilinį kartą apdergtų „tą prakeiktą moterų giminę“. O ypač ją, buvusiąją, – tokią negailestingą, neatlaidžią, nedosnią, nesupratingą. Tą, kuri sudaužė širdį, kurią jis mėgina lopyti kažkelinta taurele stipraus gėrimo.

Taip pat skaitykite: Vyrų ir moterų nuomonė apie šiuolaikinį pasimatymą: kam derėtų apmokėti sąskaitą?

O su liežuviu moterims yra kitaip. Joms smagu pakalbėti. Kartais net nesvarbu, su kuo. Miela bendrauti, išklausyti, patarti, dalytis informacija. Jos – geriausia mobili viešųjų ryšių agentūra. Kalbėdamos jos leidžia laiką, atsipalaiduoja, atsikrato dienos įtampos ir pan. Todėl vyras mano taip: jei ji su manimi bendrauja, vadinasi, aš jai patinku. O moters galvoje gali net nebūti tokių minčių, tai gryna tiesa!

Ji bendrauja iš draugiškumo, mandagumo, audžia ryšius kaip voras tinklą. Priėjo vyras, užkalbino, tad kaip čia dabar atstumsi – juk jis (ir ji) nieko blogo nedaro. O vyrui, patikėkite, tai puiki paskata pereiti prie rimtesnių veiksmų. Jam tai reiškia viena – suteiktą viltį tą moterį pažinti iš arčiau. Todėl būkite atidžios: jei vyras jums nepatinka, nepulkite jam įtikti, jo priblokšti ar pelnyti simpatijos taškų vien todėl, kad jis yra patinas. Jums nereikia bet kokio, tiesa?

Kūnas. Jūs bendraujate, šiek tiek link vyro pasilenkiate, sukate ant piršto plaukų sruogą, kryžiuojate kojas kaip „Esminiame instinkte“, jūsų vyzdžiai išsiplėtę, balsas pažemėjęs, kalbate tyliai... Tai ženklai, kad esate susijaudinusi, kad tas vyras jus seksualiai veikia. Vyras, gerai išstudijavęs moterų būdą ir kūno kalbą, tikrai nesuklys jus vertindamas. Todėl neaiktelėkite iš nuostabos, kai pasiūlys vakaro pratęsimą „intymesnėje atmosferoje“.

Shutterstock nuotr./Porelė.
Shutterstock nuotr./Porelė.

Dar vienas iš triukų – pasilenkti, alkūnėmis atsiremti į stalą ir jo žvilgsnį prikaustyti prie savo suknelės gilios iškirptės ir besiveržiančių iš jos apvalumų. Nesistebėkite, jei tuomet vyras nuo jūsų akių bei lūpų žvilgtelės ir šiek tiek žemiau smakro. Jie neatsparūs tokiems aiškiems kerams ir išbandymams!

Sukate ratus, hipnotizuojate vargšiuką savo išdailintais nagučiais. Koks poveikis? Jis beveik jaučia, kaip glamonėjate jį per atstumą.

O jeigu dar laikote taurę rankose ir slysčiojate pirštais aukštyn ir žemyn taurės kojele? Tai akivaizdi provokacija, netgi nebe flirtas, o beveik pažadas: štai taip žaisčiau su tuo, kas dabar tvinksta tau tarp kojų, mielasis. Lygiai tas pats stimuliatorius vyrui, jei pirštu vedžiojate taurelės kraštą. Sukate ratus, hipnotizuojate vargšiuką savo išdailintais nagučiais. Koks poveikis? Jis beveik jaučia, kaip glamonėjate jį per atstumą, kaip liečiate jo odą, perbraukiate per lūpas. Ar to iš tikrųjų siekėte? Greičiausiai norėjote atrodyti seksuali viliokė, tačiau turime nuvilti – tai moterų už pinigus manevras. O ar gerai jausitės, jeigu vyras jus palaikys eskorto mergina?

Tačiau moters logikos vyrui neperkrimsti. Vyras turi tikslą užkariauti jam patikusią moterį, o štai moteris nori patikti be jokio tikslo visiems vyrams. Jai malonus dėmesys!

Todėl jūs kaip Judas Jėzaus greičiausiai išsižadėsite savo kūno siunčiamų signalų. Jums atrodys, kad tiesiog maloniai leidžiate laiką, bendraujate su vyru, kaip bendrautumėte su bet kuria drauge, tačiau vyras to niekada nesupras. Jis matuos pagal save ir jūsų elgesį palaikys tikslingu.

Todėl dažnai moterys įkliūva į žabangas: sako, jog tiesiog maloniai leido laiką, jog bendravo, „ir nieko daugiau“. O štai vyras tuo metu audė planus nusitempti tą moterį į lovą. Bendravimas vyrui – JAU pirmasis žingsnis, paskatinimas, nes jūs leidote tam įvykti. O vyras juk – žemių užkariautojas. Pasakėte A (leidote kirsti teritorijos sieną), galbūt tikisi išgirsti ir B (sutiksite būti paimta). Jis mąsto paprastai ir aiškiai: net jei nieko negaus, pamėginti verta. O jeigu netyčia nuskils ir bus „netuščia“ naktis?

Iš vyro ir moters pozicijos. Kur čia galimas konfliktas? Vyras (na, gerai, dauguma vyrų) mąsto taip: jei esate bare, vadinasi, greičiausiai viena ir ieškote pažinčių. Jei įsipareigojusi, greičiausiai sėdėtumėte su draugu ar vyru namuose ir žiūrėtumėte kokį nenuobodų filmą. Arba būtumėte su juo bare. O jei esate su draugėmis, tai reiškia, kad joms palaikote kompaniją ar išėjote atsipalaiduoti. Ir ne šiaip, o tikitės kažko nesuplanuoto iš to vakaro. Kažkokio nuotykio, aštresnių pojūčių. Nes jeigu rūpėtų pabūti su draugėmis, spagečių ar sušių vakarėlį galite surengti ir namuose, tiesa?

Vyrui būtų pravartu žinoti moters būdą, kad nekiltų dviprasmiškų situacijų. Jam reikia suprasti, kad daugumai moterų taip viliokiškai elgtis natūralu iš prigimties, kaip ir jam – ją užkariauti, jos siekti. Bet kiek vyrų supranta moters būdą? Paskui netgi kai kurie skaičiuoja, kad štai už gėrimus mokėjo, vaišino, o ji, atėjus vidurnakčiui, pasakė: „Dėkui, buvo malonu, važiuoju namo.“ Ir moteris elgiasi teisingai!

Vyrai eina į parduotuvę, kai jiems tikrai kažko reikia, jie neslampinėja šiaip sau. O moterys – gali. Ir grįžti į tą pačią parduotuvę prie tos pačios rankinės kelis kartus. Net jei tai visai ne algų diena, o kreditinėje – tik pinigų dar porai dėžučių ryžių ar grikių kruopų.

Su vyrais – kaip su dvasiomis per spiritizmo seansus. Prie žvakių šviesos išsikviesite, neatsakingai elgsitės su savo moteriškais kerais, tai prilips prie jūsų paties žemiausio lygio dvasia, kurios bus labai sunku atsikratyti.

O kaip mato situaciją moteris? Jūs esate čia, nes atėjote pasitikrinti savo moteriškos galios reitingų, pasižiūrėti, ar vis dar mokate kerėti, ar nenuklystate, vertindama vyrus. Ir tai labai gerai! O jei vyras įsisvaigo ir susikūrė galvoje būsimo vakaro (nakties) versiją, tai tik jo problema. Jūs neprivalote teisintis dėl savo elgesio ir su kiekvienu savo judesiu galvoti, o ką tas vyras pagalvos.

Tačiau yra keli niuansai. Jei šiek tiek žinote vyro psichologiją, jaučiate, kokiais triukais galite jį lengvai pakabinti, tai žaisdamos ir flirtuodamos jauskite atsakomybę, kokius signalus siunčiate vyrui ir kaip jis gali juos iššifruoti. Juk iš nemokšiškumo ir neatsakingo naudojimosi savo moteriškais ginklais užsimezgusią pažintį galima lengvai paversti pridegusia kiaušiniene – suerzinti vyrą, kuris nesiliaus spėliojęs: „Tai kam ji bendravo, žaidė su manimi, viliojo, jeigu jai nieko nereikia?!“.

Vyras vaišėmis nenusipirko moters „į priekį“, lyg ši iš dėkingumo turėtų eiti su juo, jausti kažkokį nesmagų įsipareigojimą atsilyginti „už sugaištą laiką“. Tikras vyras vaišina jam patikusią moterį dėl to, kad jam smagu su ja leisti laiką, bendrauti, jis nori ją nustebinti, pamaloninti. O mažiausia, ką gali padaryti – už jam skirtą laiką pavaišinti moterį desertu ar gėrimu.

Taip pat skaitykite: Profesionalios meilužės patarimai – jam ir jai

Su vyrais – kaip su dvasiomis per spiritizmo seansus. Prie žvakių šviesos išsikviesite, neatsakingai elgsitės su savo moteriškais kerais ir jų galia, tai prilips prie jūsų paties žemiausio lygio dvasia, kuri labai įkyri ir kurios bus labai sunku atsikratyti.

Todėl patarimas moterims: savo moteriškus kerus, kūno kalbą naudokite išmintingai. Tada nereikės stebėtis, kad jus kabina visokie lopai su nepadoriais pasiūlymais. Jei elgsitės kaip dama, būsite šilta, bet ne pamaiva, kai koketuosite su žiupsniu erudicijos ir krislu naivumo, tada prieis tie, kurie pamatys jumyse briliantą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką