Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrai, kodėl jūs tai darote?!

Vyras su molio kauke.
Fotolia nuotr. / Vyras su molio kauke.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labai mes tuos vyrus mylim, užtat kartais ir pakritikuojam. Draugiškai. Neabejodamos, jog jeigu vyrai sudarytų tokį sąrašą, jis būtų kur kas ilgesnis...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Neadekvačiai save vertina

Kiekvienas radikulito suriestas senukas, turintis penkis vaikus iš trijų skirtingų santuokų, kažkodėl šventai įsitikinęs, kad yra vertas jaunos, gražios, protingos, laisvos ir finansiškai apsirūpinusios merginos.  Kuri dar turi pakęsti jo nuolatinius lėbavimus su draugais, sugebėti skaniai gaminti ir būti nežemiškai laiminga, kad į ją kažkas atkreipė dėmesį.

Kaltina mus godumu

Nežinia, kodėl daugumą vyrų taip giliai žeidžia paprasta, nuo amžių amžinųjų visiems žinoma tiesa: mes, moterys, mėgstame dėmesį, dovanas ir saugų gyvenimą. Anų kartų vyrams tai buvo savaime suprantama – vesk tada, kai būsi pajėgus išlaikyti moterį ir  vaikus. Taip, taip visos, net ir tos, poezija ir oru gyvos moterys, nori naujos  suknelės. Ir mums tikrai labiau patinka kvepalai nei mažas pliušinis meškiukas ar nauja keptuvė – jei jau kalbėsime apie dovanas.

Taip, mes tikrai neverkiame iš laimės jau per pirmąjį pasimatymą jausdamos, kad su šituo kandidatu į širdies draugus laukia skurdas ir vargas. Tik tiek, kad dar neišmokome įsimylėti iš išskaičiavimo – netgi po skaudžių gyvenimo pamokų... Taigi, jeigu sutinkame žavų visomis prasmėmis vyriškį su geru humoro jausmu, pametame galvą ir ranka numojame į nepriteklius.

Elgiasi kaip modeliai

20 minučių, praleistų duše, dar nieko, palyginti su tuo, kad jūs pernelyg kartais sureikšminate savo išvaizdą ir jai skiriate laiko daugiau nei kokie supermodeliai. Lipdote tuos kelis plaukelis ant pakaušio, įtraukinėjate alaus pilvą priešais veidrodį, apžiūrinėjate panages... O atskiras reginys, kaip užsigeidžiate visko: manikiūro, pedikiūro, soliariumo, visų kūno vietelių depiliacijos, kaukes veidui, kaukės rankoms... O jeigu reikia kur nors išeiti, tai kartais ruošiatės ilgiau nei flegmatikė po sočios vakarienės.

Kritikuoja tik todėl, kad mūsų nesuviliojo

Net jeigu mergina tuojau pat neatsigulė su jumis į lovą, visai nereiškia, kad ji kvaila, užsikompleksavusi senmergė. Ji tiesiog tamstos nenori. Reikia suprasti tiesą, kad visada bus už jus geresnių – juos ir rinksis tos neprieinamos gražios merginos. Bet tai nereiškia, kad neatsiras tos, kuriai jūs būsite visas pasaulis.

Didžiuojasi savo neemocionalumu

Tarp vyriško santūrumo ir chroniško emocionalaus kurtumo – didžiulė praraja, ponai. Taip, taip, mes kartais jus uždusiname savo moteriškais padūsavimais ir ilgomis tiradomis apie dvasinę savijautą, bet gal nereaguokite į jautrias mūsų išpažintis savo firmine fraze: „Pažiūrėsim...“ Kur pažiūrėsim?

Į gyvenimą žvelgia pernelyg rimtai

Dėkojame, kad vyrija mums padovanojo daug buitį palengvinančių išradimų – nuo plaukų džiovintuvo, skalbyklės ir sauskelnių mūsų kūdikiams. Vertiname jūsų puikiąsias pilkąsias ląsteles. Bet gal kartais galima būtų su jumis pajuokauti? Ir jūs tai net suprastumėte? Ir neatsakytumėte mums pakėlę savo suglumusį veidą: „Kątudabarturėjaigalvojebrangioji“? Kartais nustokite galvoti!
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką