2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 17

Miegamajame pakvipo žiema? Fantazuokite – štai dažniausios erotinės fantazijos

Surišimai, vaidmenų žaidimai ar dar vienas žmogus miegamajame? Seksologai sako, kad šios erotinės fantazijos kaitina kraują daugumai žmonių.
Seksualinės fantazijos
Seksualinės fantazijos / 123RF.com nuotr/ 15min koliažas

Seksas yra tema, kuri kelia labai daug jausmų. Net ir labiausiai tolerantiški ir drąsūs žmonės dažnai sutrinka tiesiai užklausti apie tai, kokie erotiniai vaizdiniai, kitaip tariant, seksualinės fantazijos, juos įaudrina.

Vis dėlto tai, kad fantazuojate apie seksą trise, svingerių vakarėlį ar net truputį skausmo keliančią sueitį – visiškai normalu. Tyrimai rodo, jog seksualinės fantazijos būdingos daugumai seksualiai aktyvių žmonių – tiek vienišų, tiek ir turinčių su kuo tenkinti savo seksualinį alkį.

Nors skirtingų žmonių svajonės apie didžiausią malonumą sukeliantį seksą skiriasi, vis dėlto populiariausių fantazijų sąrašas panašus. Toliau rasite kai kurias dažniausiai pasitaikančias žmonių karštas fantazijas ir patarimus, kaip saugiai jas įgyvendinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką