Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 8d. 21:00

Moterys mano, kad tai seksualu, tačiau kodėl jų elgesys atstumia vyrus?

Mergina darosi asmenukę
Fotolia nuotr. / Mergina darosi asmenukę

Seksualumas apipintas daugybe mitų, o kai kurios moterys dažnai nesupranta, kur slypi tikrasis seksualinis patrauklumas. Išvaizda – tai tik menka sudėtinė dalis. Manieros, kalbėjimo tonas, balso tembras, elgesys – visa tai taip pat vaidina nemenką vaidmenį. Štai kas labiausiai vyruose „užmuša“ norą merginti net ir pačią dailiausią damą.

Vaikiška kalba

Tai ir tonas, ir žodynas. O jeigu dar papučiate lūpas... Na, negi manote, kad tai žavu? Atrodo nebrandžiai, kvailai ir tikrai atstumia. Čiauškanti mažybiniais žodeliais moteris vyrų galvose sunkiai įsipaišo į seksualios į viliokės vaidmenį: „Katiniuk, meilučiuk, ateik, išviriau tau arbatytės, suvalgysim sumuštinuką, u tiu tiu...“ Žinoma, kitas reikalas, jeigu porai tai priimtina, tačiau nuolatinis mažos mergaitės elgesys atrodo gana keistai.

Papūstos lūpos

Visoms asmenukių fanėms ir maniakėms teks susitaikyti, kad ančiukų donaldų mada turėtų būti paskelbta pavojinga gyvybei. Papūstos lūpos, įamžintos daugybe rakursų ir nuolatos skelbiamos socialiniuose tinkluose, skelbia ir apie priklausomybę. Ką jau kalbėti apie tai, jog neatrodote nei gražiai, nei, atleiskite, protingai. Ir jeigu tai dar būtų galima atleisti paauglėms, tai vyresnio amžiaus moterys save pateikia tikrai pajuokai. Ir dar savo noru. 

Pernelyg daug kvepalų

Taip, moterys mėgsta paskui save palikti kvepalų šleifą. Tačiau kartais jų būna gerokai per daug, o jeigu dar jūsų dievinami kvepalai iš tikrųjų priverčia išrinktąjį riesti nosį... Žinia, visiems neįtiksi, tačiau reikia įvertinti faktą, kad šalia maloniai (ir saikingai) kvepiančios moters norisi būti, o prie tokios, kuri persistengė, tik atsidaryti langą, kad kvepalų perteklius kuo greičiau išgaruotų.

Itin aptempti, nepatogūs drabužiai ar batai

Vyrams patinka moteriškos moterys, tačiau dar smagiau šalia savęs matyti tokią, kuri jaučiasi patogiai ir laisvai. O juk dažna dailiosios lyties atstovė tiesiog persistengia pasirinkusi neva seksualų, tačiau itin nepatogų ansamblį. Jos žirglioja tais dangoraižių aukštumo batais-žudikais, manydamos, kad suteikia išvaizdai taip trokštamo seksualumo; dėvi aptemptus drabužius, kurie tai kyla į viršų, tai atidengia per daug, tai dovanoja kvėpavimo sutrikimų. Rezultatas: įsitempusi moteris, besijaučianti siaubingai nepatogiai. Ir seksualumo čia nerasi nei su žiburiu! Viskas nenatūralu, tik nevykęs spektaklis, o jei atvirai – kaip kokia nevykusi podiumo karalaičių parodija.

Taip pat skaitykite: Populiariausias įvaizdis 2015-aisiais – Marilyn Monroe

Nepadorios kalbos ir elgesys netinkamu metu

Jos persistengia garsiai kvatodamos iš nevykusių juokelių, vartoja pernelyg daug alkoholio, vaidina, kad pasitiki savimi, pamiršdamos bet kokį moteriškumą. Vyrai dažniausiai vengia tokių moterų.

Seksas itin sureikšminamas, todėl šioje subtilioje ir intymioje srityje nesunku pasielgti taip, kad partneris liktų it musę kandęs.

Štai dauguma vaikinų sako, jog juos pribloškia nepadorios ir nešvankios mylimųjų kalbos ten, kur nedera taip elgtis, pavyzdžiui, svečiuose, draugų kompanijoje, užsukus aplankyti tėvų, giminių, artimųjų.

Intymiuose santykiuose verta vadovautis ir tuo, kad jog nebūtina to, ką matėte filmuose, perkelti į realų gyvenimą. Ir tai, kas filme atrodo seksualu, įdomu, smagu, pikantiška, realybėje vertinama ir suvokiama visiškai priešingai.  

Taip pat skaitykite: Intymumo ypatumai žiemą

Agresyvus noras padaryti įspūdį

Išties juokinga, kai moterys tampa agresyviomis plėšrūnėmis, norinčiomis pagauti savo grobį. Jos persistengia garsiai kvatodamos iš nevykusių juokelių, vartoja pernelyg daug alkoholio, vaidina, kad pasitiki savimi, pamiršdamos bet kokį moteriškumą. Vyrai dažniausiai vengia tokių moterų, kadangi jiems jos neatrodo nei patrauklios, nei tuo labiau seksualios. Santykiuose kartais viskas būna labai paprasta – pakanka buvimo savimi ir atvirumo, nuoširdumo, tikrumo. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką