Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 25d. 19:00

Priežastys, dėl kurių žmonės nebesugeba įsimylėti ir palaikyti santykių

Santykiai
Fotolia nuotr. / Santykiai

Meilė kaip iš giedro dangaus tampa vis mažiau reali? Portale dailyvibes.com rašoma apie priežastis, kodėl mes nebemokame įsimylėti ir palaikyti santykių.

Mums visko reikia čia ir dabar

Modernus pasaulis sukasi apie greitį ir efektyvumą. Šviesolaidinis internetas, greitas maistas, 4G funkcija – mes norime, kad viskas judėtų šviesos greičiu, tačiau tai kenkia meilei. Meilė turi degti lėtai, meilė turi būti palaipsninė jausmų, pastatytų ant tvirtų pamatų, progresija, brandinama laikui bėgant. Nejaugi tikitės, kad po kelių pasimatymų ar kelių kartu praleistų savaičių žinosite, kad kažką mylite?

Esame per daug linkę nuo visko pabėgti, įnikdami į svaigalus

Jei manote, kad nėra jokios bėdos, jei alkoholinius gėrimus vartojate retai ir saikingai, klystate. Deja, net ir reti svaiginimaisi trukdo surasti meilę.

Kai esate girti, neįmanoma būti realaus pasaulio dalyviu, susipažinti su naujais žmonėmis bei parodyti tikrąjį save tiems, su kuriais pabendrauti vis dėlto pavyksta. Apsvaigę nerasite meilės paprasčiausiai todėl, kad nesate visiškai budrūs ir nesijaučiate savimi.

Seksas be įsipareigojimų tampa vis labiau paplitęs

Vienas kitas vienos nakties nuotykis nebūtinai yra blogai, tačiau vėlgi – viskas remiasi į saikingumą ir prioritetus. Lygiai taip pat, kaip svaigalai, seksas gali tapti griaunamąja jėga, jei tik leisite tam nutikti.

Turite būti budrūs ir neprarasti savęs. Nedarykite to vien dėl adrenalino antplūdžio ar norėdami užpildyti tuštumą.

Visą tą laiką ir energiją galėtumėte skirti žmogaus, galinčio jus patenkinti emociškai, protiškai bei fiziškai, paieškoms.

Žmonės vis labiau koncentruojasi į save

Šiais laikais žmonės taip pasinėrę į savo gyvenimus ir savo dramas, kad net nemato, kas darosi aplink juos.

Jei visą savo energiją ir dėmesį skiriate tik sau ir niekam kitam, meilei nebebūna laiko, todėl beveik nėra tikimybės, kad ji jus aplankys.

Susitikinėjame, nes jaučiame spaudimą

Turite suvokti, kad meilė nebūna tobula, kadangi tai tikras gyvenimas, o ne pasaka.

Jauni žmonės dažnai vaikšto į pasimatymus su žmonėmis, su kuriais beveik neturi jokio ryšio, nes mano, kad reikėtų tai daryti.

Tačiau jei šiuo metu nesate įsimylėję, nereiškia, kad turite vaikščioti į pasimatymus nuolatos, kol kažkas pasikeis.

Padarykite pertrauką, šiek tiek geriau pažinkite save, užsiimkite kažkokia veikla, dalyvaukite renginiuose, susijusiuose su jūsų pomėgiais. Tai daug geresnis būdas sutikti žmones, turinčius tokį patį požiūrį ir galinčius jus puikiai suprasti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kai bijome mylėti ir atstumiame meilę: 5 elgesio modeliai

Mes atsisakome ieškoti kompromisų

Dauguma žmonių turi šiokį tokį savo gyvenimo planą. Jie turi suvokimą, ko nori ir ko turi būti pasiekę tam tikru metu.

Jie nenori, kad kas nors trukdytų tam planui, kadangi nežinomybė yra labai gąsdinanti. Deja, meilė ne visada būna patogi, ji nelaukia, kol sukursite naują planą.

Būkite pasiruošę kažką pakeisti, kažką atidėti, šiek tiek pakeisti savo planą – dėl meilės. Pažadame, tai verta.

Žmonių suvokimas apie meilę yra nerealistiškas

Dažnai žmonės galvoja, kad meilė tai kažkokia neįtikėtina fantazija, kurią pasiekia tik išrinktieji. Jie turi savo idealus, reikalavimus, lūkesčius, kurie kaip tik ir neleidžia tikrajai meilei pasibelsti į jų širdis, kadangi joks normalus žmogus negali atitikti visų lūkesčių ir reikalavimų.

Tiesa tokia, kad kartais meilė būna labai chaotiška ir sudėtinga. Turite suvokti, kad meilė nebūna tobula, kadangi tai tikras gyvenimas, o ne pasaka.

Tiesiog nemokame tinkamai kažko mylėti

Reikia daug laiko, pastangų ir patirties, norint išmokti mylėti kitą žmogų. Kiekvienas partneris yra skirtingas ir turi poreikių bei norų, reikalaujančių vis kitokių meilės rūšių.

Nėra nieko baisaus, jei prisipažinsime, kad tiesiog dar nemokame mylėti. Nieko baisaus, nes galime išmokti ir patobulėti ir galiausiai, meilėje seksis labiau. Viskas, ką galite padaryti, tai neužsidaryti savyje, ieškoti ir stengtis iš visų jėgų.

„Fotolia“ nuotr./Bučinys
„Fotolia“ nuotr./Bučinys
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką