Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 30, 21:21

Susitikinėjimas 40-ies: stebinantys „Tinder“ atradimai ir vyrai, kurių daugiau nesinori sutikti

Susitikinėjimas, kai tau 20-imt ir 40-imt, kardinaliai skiriasi. Tam įtaką daro ne tik amžius, visiškai susiformavusios asmeninės savybės, bet ir besikeičiantis, technologijų kupinas pasaulis. Atrodo, dar vakar žmonės vienas kitam rašė laiškus ranka, o šiandien užtenka „Tinder“ programėlėje perbraukti į kairę arba į dešinę, kad atrastum „meilę“.
Pažinčių programėlė Tik prenumeratoriams
Pažinčių programėlė / 123RF.com nuotr.

Tiesa, meilė čia nėra visiškai tinkamas žodis, nes daugelis pasakytų, kad internete galima rasti viską, bet tikrai ne meilę. 15min pašnekovė Gintarė (vardas pakeistas) sutiko pasidalinti savo patirtimi – ką reiškia iš naujo susitikinėti, kai tau 40-imt, ir ar galima surasti tokią antrąją pusę, apie kurią svajoji.

„Ilgą laiką aš net negalvojau apie jokius susitikinėjimus. Po dešimties metų nusprendžiau, kad noriu skirtis su savo vyru, todėl reikėjo laiko, jog susidėliočiau jausmus ir suprasčiau, ko noriu. Po kurio laiko vienatvės, tiksliau metų, mane pasinaudoti pažinčių programėle paskatino draugė. Ji tiesiog paėmė telefoną ir įrašė „Tinder“. Sakė – turėsi, su kuo susirašinėti, pasikelsi savivertę, o ir bendravimas tikrai nepakenks. Iš tikrųjų, pagalvojau, žmonėms reikia žmonių, tad tikėjausi, kad tai padės man surasti įdomių pažinčių ir pasidalinti savo emocijomis ar kasdienybe“, – apie pradžią pasakoja Gintarė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką