2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
01 01

Svingerių klubo užkulisiai: kiek žmonių būna lovoje ir renginys, kuriame galima nenaudoti prezervatyvų

„Labas vakaras, Gerda, jei turite svingerių klubo kontaktų, pasidalykite jais. Iš anksto dėkoju, Džonas“. „Perskaičiau straipsnį ir jis manyje įžiebė kibirkštį. Kokia yra apsilankymo svingerių klube tvarka? Ką turiu žinoti? Laukiu atsakymo. Reinis“. „Ačiū už straipsnį, jis tikrai mane įkvėpė, nes jau seniai fantazuoju, bet visą laiką atrodė, kad tai neįmanoma. Ar galiu paprašyti klubo vadovo kontaktinių duomenų? Mara“.
Karina pasakoja apie svingerių klubą Tik prenumeratoriams
Karina pasakoja apie svingerių klubą / Asmeninio albumo, 123RF nuotr.

Tai tik keli laiškų pavyzdžiai, kurie į mano pašto dėžutę atėjo po pirmojo straipsnio apie svingerių klubą publikavimo. Kadangi tema sulaukė milžiniško susidomėjimo, laikas pažadėtai antrai daliai.

– Karina, straipsnis sukėlė tikrą rezonansą, todėl jaučiu pareigą atskleisti daugiau detalių apie jūsų gyvenimo būdą. Nuo ko apskritai pradėti, kai supranti, kad nori įgyvendinti savo fantaziją?

– Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti, bet suprantu, kodėl žmonės jaučiasi sumišę ir pasimetę. Prisimenu, kiek ryžto prireikė man pačiai, kol pagaliau žengiau pirmą žingsnį savo fantazijų įgyvendinimo link.

Pirmiausia turėtumėte pradėti nuo pokalbio su savimi. Subrandinkite šią mintį.

123RF.com nuotr./Jauna pora
123RF.com nuotr./Jauna pora

– Ankstesniame interviu dalijotės patirtimi, kaip jūsų partneris paskutinę minutę atsitraukė, todėl jums teko eiti išbandyti grupinio sekso vienai. Vis dėlto abejoju, kad daugelis moterų išdrįstų taip padaryti.

– Todėl neretai merginos susirenka kartu: pavyzdžiui, ateina trys draugės. Tai natūralu, nes pirmą kartą nežinai, ko tikėtis. Visuomenėje yra daug klaidingų įsitikinimų apie svingerių gyvenimo būdą ir veiklą.

Pirmą kartą atvyksta trys draugės, o kitą kartą grįžta tik viena iš jų. Natūrali atranka (juokiasi).

Kalbant apie statistiką, kas aktyviau dalyvauja svingerių klubo renginiuose – vyrai ar moterys?

– Galima teigti, kad renginiuose dalyvauja daugiau vyrų. Tačiau džiaugiamės matydami, jog pastaruoju metu vis dažniau ateina moterys ir poros.

Manome, kad idealus santykis renginiuose yra pora plius vienas vyras. Tai reiškia, kad būna viena moteris ir du vyrai – tuomet įprastai viskas pavyksta darniai ir sėkmingai.

Džiaugiamės matydami, kad pastaruoju metu vis dažniau ateina moterys ir poros.

– Moteris ir du vyrai. Manau, tai turbūt dažniausia moterų erotinė fantazija?

– Tiesa, bet taip yra dėl to, kad gamta suteikė moterims galimybę patirti orgazmą kelis kartus per vieną vakarą, o vyrai turi ribotą skaičių.

– Daugelis nori sužinoti, kiek kainuoja dalyvavimas svingerių renginyje. Kiek turi susimokėti norintys pasinerti į šį egzotišką nuotykį?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką