Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikros istorijos: 3 moterys, kurios mano esančios per daug gražios

Moteris, žvelgianti į veidrodį
Fotolia nuotr. / Moteris, žvelgianti į veidrodį
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikra tiesa, kad grožis labai jau subjektyvus dalykas. Galime išskirti kelis universalius jo bruožus, tačiau visiems neįtiksi. Vienam prie širdies saldi pupytė, o kitam – natūrali laukų gėlė be storo makiažo sluoksnio... Ir nors atrodo, kad šiais laikais per gražių žmonių būti tiesiog negali, atsiranda ne viena moteris, tvirtinanti, kad grožis – tai ir palaima, ir prakeiksmas...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kodėl taip yra? Tikinama, kad dėl kitų moterų pavydo griūva darbiniai ir asmeniniai santykiai, o pats gyvenimas tampa nemielas...

Pradėkime, nuo 34-erių metų britės Lauros Fernee, kuri metė darbą todėl, kad yra paprasčiausiai per graži. Tas nelemtas grožis sugriovė jai gyvenimą, kadangi prie jos it musės prie medaus lipo vyrai, moteriškos lyties kolegės nekentė, tad ji nusprendė rašyti knygą ir nebevarginti savęs darbais. Šiuo metu ją išlaiko tėvai, mokantys 2000 svarų už dukros būstą bei padengiantys visas maisto, drabužių, laisvalaikio, kosmetikos ir grožio išlaidas. Spėjame, kad susidaro dar ne vienas tūkstantėlis...

„Aš tikrai nesu tinginė. Tiesa yra ta, kad mano išvaizda man kelia gan nemenkų problemų kalbant apie darbą. Dėl šios priežasties apsisprendžiau, kad šiuo metu nedirbsiu. Tai ne mano kaltė, juk negaliu pakeisti to, kaip atrodau. Savo kolegoms aš buvau įdomi tik dėl išvaizdos, o aš norėjau būti pripažinta dėl savo pasiekimų ir profesionalumo. Ant savo darbo stalo nuolat rasdavau įvairių dovanėlių, o mano bendradarbiai į pasimatymus mane kviesdavo darbo metu, netgi kai būdavau nepasidažiusi. Aš tiesiog esu natūraliai patraukli ir dėl to negaliu nieko padaryti“, – apie savo bėdas pasakojo Laura Fernee.

VIDEO: Laura Fernee nusprendė esanti pernelyg graži, kad galėtų dirbti

Imtynininkė iš Ilinojaus ir MTV šou „True Life“ dalyvė Dana Adiva taip pat nėra patenkinta savo grožio pasekmėmis, kadangi vyrai per daug į ją spokso, o štai moterys tiesiog degina pavydo kupinais žvilgsniais. Jaunoji 21-erių metų gražuolė teigia, kad žmonės jai nuolatos kartoja, kad ji esanti pasakiško grožio: „Iš vaikinų sulaukiu daug komplimentų, tačiau merginos manęs nekenčia iš visos širdies. Gaunu gausybę jų piktų laiškų. Tai apsunkina mano gyvenimą ir meilės paieškas. Iš tikrųjų, sunku surasti tikrą meilę, kai atrodai taip, kaip aš“, – teigė Dana Adiva. Per šou mergina sakė, kad grožis išeina ir į naudą, nes ji gauna, ko nori, su ja elgiamasi lyg su princese, ir nereikia būti protingai... Ši moteris netgi bandė kaip nors sumažinti savo patrauklumą: nusidažė plaukus tamsia spalva, priaugo svorio, netgi nešiojo akinius! Deja, tai nepadėjo, nes vyrai ir toliau dėl jos ėjo iš proto.

VIDEO: Dana Adiva mano esanti per graži

Žurnalistė iš Prancūzijos Samantha Brick parašė esė, publikuotą „Daily Mail“, kurio pagrindinė mintis buvo „Moterys manęs nekenčia todėl, kad aš esu per daug graži.“ Sutikite, perkopusi keturiasdešimties metų slenktį, ši moteris atrodo puikiai. Tačiau bet kurios dailiosios lyties pareiškimas, kad ji esanti per daug graži, dažniausiai paliečia jautriausią to besiklausančiųjų žmonių vietą... Samanthos jau nestebina, kad skrydžio metu lėktuvo kapitonas atsiunčia šampano, netikėtai padovanotos gėlės ar visos kitos staigmenos, nes tai įprasta jos gyvenime.

Tačiau su moterimis kur kas sudėtingiau. Dėl savo grožio jai teko patirti daugybę nemalonių akimirkų, kadangi ne tokios gražios moterys išreiškia savo pavydą pačiais drastiškiausiais būdais. Straipsnyje Samantha rašo, kad laukia nesulaukia, kada jos plaukai pražils, o veidą išvagos raukšlės, kadangi tuomet, ji tikisi, daugiau nebebus teisiama dėl savo išvaizdos, o bus priimama tokia, kokia yra iš tikrųjų.

VIDEO: Žurnalistė Samantha Brick

Na, ir baigiamsis žodis. Ar nesusimąstėte, kad į visuotinai pripažintas gražuoles kartais žvelgiama kaip į prekę? Daugelio nuomone, jos tik lėlės, klapsinčios akimis ir nieko neišmanančios apie pasaulį, mokslą, istoriją, politiką ir kitus rimtus dalykus. Tai žeidžia, jeigu išties esi protinga. Sutikite, kad išminties gali pritrūkti bet kaip atrodantiems žmonėms, – net ir patiems dailiausiems, net ir tokiems, kurie savo išvaizdos neįvertintų dešimtuku. Tačiau faktas tas, kad kai kada gražios moterys tikrai tampa požiūrio įkaitėmis. Graži – tikrai ne visada kvaila! Ir atvirkščiai :)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką