Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrimas: moterys patiria stipresnį orgazmą, kai partneris moka pralinksminti ir yra pasiturintis

Pora lovoje.
Shutterstock nuotr. / Pora lovoje.
Šaltinis: Technologijos.lt
0
A A

Kuris vaikinas ar vyras nenorėtų, kad jo moteris ir miegamajame jaustųsi laiminga bei patenkinta? Pasirodo, intymaus bendravimo ar sekso technikos išmanymas čia ne toks svarbus, kaip tam tikros vyro būdo savybės ar gebėjimai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

O kas būtent svarbu? Naujausi moterų seksualumo tyrimų rezultatai rodo, jog moterims svarbus vyro sugebėjimas suteikti partnerei gerų emocijų ir turimas tvirtas finansinis pagrindas.

Taip pat skaitykite: Ką turėtumėte žinoti apie santykius su vyresniu vyru

Minėto tyrimo metu siekta išsiaiškinti, ar moters orgazmo intensyvumą, dažnumą ir seksualinį pasitenkinimą lemia tai, kokį partnerį pasirinko moteris. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad moters orgazmų dažnumas susijęs su intensyvumu – stipresnį orgazmą teigia patiriančios tos moterys, kurių partneris yra linksmas, pasitikintis savimi ir nestokojantis materialinių išteklių.

Rezultatai byloja, kad daugiau intensyvesnių orgazmų patiria tos merginos, kurių partneris atrodo simpatiškas ir jų draugėms.

Psichologo George'o Gallupo vadovaujami tyrėjai apklausė heteroseksualios orientacijos studentes. Anketoje buvo prašoma nurodyti, kiek dažnai respondentės mylėdamosi patiria orgazmą. Pasirodo, tam įtakos turi ir tokie veiksniai, kaip partnerio asmeninės pajamos, kūno išmatavimai, asmenybės ypatumai.

Paaiškėjo, kad moterų orgazmo intensyvumą (stiprumą) lemia tai, kiek partneris atrodo patrauklus ne tik pačiai moteriai, bet ir jos draugėms, kiek kartų pora mylisi per savaitę bei seksualinio pasitenkinimo lygis. Rezultatai byloja, kad daugiau intensyvesnių orgazmų patiria tos merginos, kurių partneris atrodo simpatiškas ir jų draugėms.

Tyrimas parodė, kad orgazmų dažnumas stipriai susijęs su orgazmų intensyvumu, o pastarasis, prof. G. Gallupo teigimu, „yra santykinai geresnis seksualinio pasitenkinimo rodiklis nei orgazmų dažnumas“. Seksualinis merginos pasitenkinimas priklauso ir nuo partnerio patrauklumo bei jo pečių platumo.

Paaiškėjo ir tai, kad merginos, kurios lytinį gyvenimą pradėjo jaunesnės, yra turėjusios daugiau partnerių, patyrusios daugiau orgazmų, tai ir su savo partneriu patiria daugiau seksualinio pasitenkinimo.

Taip pat skaitykite: 5 dalykai, kurių nežinojote apie masturbaciją

„Identifikavome ir kai kurias psichologines partnerio savybes – motyvaciją, išprusimą, dėmesingumą ir ryžtingumą. Visos jos leidžia numatyti, kiek dažnai seksualinę interliudiją inicijuoja moterys, – gautus rezultatus komentavo tyrimo autorius. – Ne mažiau įdomu, jog partnerio humoro jausmas lemia ne tik jo pasitikėjimą savo jėgomis ir asmeninių finansų situaciją – jis turi teigiamos įtakos ir moters orgazmų dažnumui.“

Na, galima nagrinėti įvairius faktorius orgazmo stiprumui išaiškinti. Gal mokslininkai imsis tirti, kas nutinka su moterimi, kai, tarkim, į partnerio sąskaitą įkrinta pinigų sumelė būtent tuo metu, kai moteris su juo mylisi. Arba kokie apsukrūs vagišiai tuo aistringu momentu ne mažiau aistringai ištuština sąskaitą...

Prisijunkite prie mūsų „Facebook“ tinkle – turime 90 tūkst. gerbėjų!

Technologijos.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką