Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyro tipas – amžinas mamytės sūnelis. Ko tikėtis iš tokių santykių?

Vyras
Shutterstock nuotr. / Vyras
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Kai pamatome tą vienintelį, trenkia it perkūnas iš giedro dangaus. Ši cheminė, meile vadinama reakcija priverčia pamesti galvą. O kai atsipeikėjame – kartais tai įvyksta tik po vedybų, – pamatome, kad tai visai ne tas pats žmogus, kurį įsimylėjome.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Psichologai pasakytų, kad niekas mylimojo nepakeitė. Jis toks buvo visada, bet... meilė akla. Ir tai suteikia galimybę rinktis partnerį intuityviai, be išskaičiavimų, nekreipiant dėmesio į jo trūkumus.

Natūralu, kad apimti euforijos, aistros, matome ir girdime tik tai, ką norime matyti ir girdėti. Vis tik kartais verta sau atverti akis. Ir šįkart kalbame apie santykius su vyru, kuris iš žmonos tikisi motiniško rūpesčio...

Amžinas vaikas, arba mamytės sūnelis

Yra tokių vyrų, kuriems patinka būti globojamiems. Paprastai jie renkasi stipresnes už save, valdingas ir savarankiškas moteris. Jeigu mėgstate vadovauti ir elgtis globėjiškai, norite jaustis padėties šeimininke, tenkina rūpestingos mamytės ar sekretorės vaidmuo ir turite auksinę kantrybę, sugyvensite.

Taip pat skaitykite: Testas: ką vyro pirštai sako apie pagarbą moterims ir (ne)ištikimybę

Žinoma, jeigu jūsų nenervins tai, kad nuolat turėsite priminti elementariausius dalykus: „Brangusis, ar pasiėmei dokumentus?“, „Ar sumokėjai mokesčius?“, „Pasiimk skėtį, nes lauke lyja“, „Apsirenk šilčiau, nes šiandien vėjuota“, ir taip pasaka be galo.  

Ko galima tikėtis

Anot psichologų, tokio tipo vyrai vedyboms ir tėvystei subręsta vėliau. Būna ramūs ir paklusnūs. Pliusas – nelinkę ginčytis, bet gali imti priekaištauti, jei neras išlygintų marškinių ar jei nepriminėte, kad rytoj jam reikia eiti pas odontologą. 

Šio tipo vyrai vengia atsakomybės ir pareigų. Nusiteikite, kad gyvenant su mamytės sūneliu teks pačiai viskuo rūpintis, vaikščioti į mokyklos tėvų susirinkimus, spręsti, kur važiuosite atostogauti ir t. t.

Nesistebėkite, jei per pasimatymą jis dešimt minučių kalbės telefonu su mama. Būkite pasirengusi ir tam, kad jei, neduok Dieve, neįtiksite būsimai anytai, dėl mamos nuomonės jūsų išrinktasis gali net išsižadėti meilės.

Lovoje amžinas vaikas nemėgsta rodyti iniciatyvos. Jam reikia ne meilužės ar seksualios žmonos, o rūpestingos auklės.

Patarimas

Likimas lėmė pamilti mamytės sūnelį? Nepuoselėkite tuščių vilčių, kad po vedybų jis pasikeis. Jei iki santuokos už jį visus darbus nudirbdavo mama, pradėjęs savarankišką gyvenimą, prie jų tikrai nesiverš.

Taip pat skaitykite: 6 priežastys, kodėl jaudinamės dėl mylimojo

Šias mamos pareigas mielai perleis jums. Jei toks vaidmuo netenkina, iš pat pradžių labai atsargiai turite imti taisyti padėtį. Anot psichologų, sudėtinga, bet įmanoma. Kaip sakoma, geležį reikia kalti, kol karšta.

Pirmaisiais vedybinio gyvenimo metais, kol poros dar mėgina apsišlifuoti, būtina pasidalyti pareigomis ir vaidmenimis. Nedarykite už vyrą to, kas priklauso jam. Nepulkite į sieną kalti vinies, ieškoti automobilio raktelių ar dėlioti išmėtytų po kambarį jo drabužių...

Plačiau apie kitus vyrų tipus skaitykite 10-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalo „Ji“ viršelis (10 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalo „Ji“ viršelis (10 nr.)
Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką