Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 rugsėjo 8d. 21:00

Žadintuvas, kuris siūlo moteriai dieną pradėti orgazmu

Moteris lovoje
Vida Press nuotr. / Moteris lovoje

Įsivaizduokite, kad pradėti kiekvieną dieną galėtumėte ne versdamasi iš lovos, vos išgirdusi garsų žadintuvą, tačiau su šypsena veide, kadangi jus ką tik pažadino daug maloniau.

Būtent tai ir žada naujas išradimas, sujudinęs rinką, – „Little Rooster“ žadintuvas, kurį sukūrė viena Jungtinės Karalystės kompanija, praneša „Daily Mail“.

Mažas plastikinis stebuklas yra vibratoriaus ir žadintuvo kombinacija – kad pabustumėte nuo orgazmo (kaip atrodo priemonė, žiūrėkite paspaudę ČIA).

Nustatote žadintuvo laiką, ir vietoje garsiai skleidžiamo garso jis pradeda vibruoti ir taip jus žadina. Vibracijos automatiškai stiprėja, kol pabusite ir išjungsite prietaisą.

„Pabundate lėtai. Jausmingai. Maloniai“, – teigia produkto kūrėjai.

Dar vienas niuansas – žadintuvas turi būti prispaustas jūsų kelnaičių (vaizdas ČIA), kad plastikinis kotelis pasiektų klitorį.

Žadintuvas turi 27 lygius, visi jie tylūs; taip pat jame įdiegtos snaudimo ir kelionių užrakto funkcijos. Jis įkraunamas, jam suteikiama vienerių metų garantija.

Jausmingas žadintuvas kainuoja 69 svarus sterlingų (dar prisideda siuntimo išlaidos).

Kūrėjai tvirtina, kad žadintuvas-vibratorius nebūtinai turi būti naudojamas tik ryte.

„Aš jį turėjau romantiškų vakarienių metu, nustačiusi, kad pradėtų veikti deserto metu, kai mes sėdėjome paplūdimyje ir mėgavomės saulėlydžiu, – rašė viena pirkėja. – Manau, padavėjai pamanė, kad ilgą laiką buvau nevalgiusi krembriulė̃!“

Tik vienas klausimas – o jeigu miegi nuoga, su laisva pižama ar naktiniais marškinėliais? Kaip žadintuvą pritvirtinti? Lipnia juostele? Taigi tokio žadintuvo paskirtis lieka bevertė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką