Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žodis – kirvis: kada su vyru geriau nejuokauti

Vyras taiso automobilį
Shutterstock nuotr. / Vyras taiso automobilį
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyrai iš esmės yra jautrios būtybės, nors to neparodo. Svarbiausia - nepainiokite gero humoro jausmo su sarkazmu ar pašaipiomis užuominomis. Be to, yra temų, apie kurias kalbėdama su JUO, geriau nejuokaukite.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jo darbas

Viskas, ką jis daro – šventa. Tebūnie jis šiukšliavežės vairuotojas ar mėsos kapotojas – nevertėtų apie tai juokauti, nes pasigailėsite. Juk jis šiuo metu stengiasi dirbti tokį darbą, kokį sugeba, ir mano, kad jį atlieka geriausiai.

Jo bedarbystė

Tai itin jautri tema. Juk bet koks darbas garantuoja bent jau nedidelį atlyginimą, taigi vyras gali pasijusti Vyru – nuvesti jus į kavinę ar nupirkti mielą dovanėlę. Jei pinigų nėra, vyras tampa itin pažeidžiamas. Tad jei norite jį iki širdies gelmių įžesiti, pajuokaukite apie naujai iškeptą namų šeimininkę...

Jo hobis

Na, ir kas, kad jis kolekcionuoja mašinų modeliukus ar cukraus pakelius. Tik pabandykite pajuokauti, kad jis dar neišaugo iš dešimtmečio amžiaus – jis gal ir neparodys, kad įsižeidė, bet vėliau pratrūks. Pačiu netinkamiausiu metu.

Jo šeima

Čia jau tikrai verta prikąsti liežuvį. Na, gerai – jo brolis visiškas lūzeris, tėtis nesiskiria su alus bokalu, o mamai būtų pravartu mesti ne tik svorį, bet ir liautis kilnoti taurelę. Bet juos traukti per dantį turi teisę tikrai ne jūs.

Jo stilius

Nepatinka? Būkite labai diplomatiška, atsargi ir kantri – laikui bėgant galite viską pakeisti, bet dabar nereikia juoktis iš jo plačių džinsų ar juokingų mamos rankų darbo megztinių. Be to, pagalvokite, kodėl jus tai žeidžia ar piktina? Norite, kad jis atrodytų solidžiau? Bet gali jis kaip tik to nenori?

Jo išvaizda

Jis ėmė pilnėti, o galva – plikti? Tai juk normalu – negali solidus vyras atrodyti kaip bachūras. Todėl nesišaipykite iš jo, nevadinkite karališkuoju pingvinu ar dar kokiu nors padaru, nes vyrui tai skambės kaip priekaištas, jis pradės abejoti, ar jums patinka, ar yra patrauklus bei mylimas. O jau apie penio dydį ar seksualinį pajėgumą geriau išvis neužsiminkite.

Jo mokyklinės nuotraukos

Jis jose storulis? Su kvaila garbana ant kaktos? Ką bepamatytumėte vartydama seną jo albumą, nereikia kvatotis iš jo ar jo draugų išvaizdos. Įdomu, ką jis pamanytų, pamatęs jūsų 14-metės nuotrauką: putli mergiotė su kreivai nukirptais kirčiais ir auskaru nosyje?

Jo pirmoji mergina

Kokia ji bebūtų (nors jums ir asocijuotųsi su jūrų kiaulyte), net negalvokite apie tai jam užsiminti. Tai uždrausta zona. Ir tai nereiškia, kad ji jam vis dar svarbi. Paprasčiausiai – dauguma vyrų laiko moteris savo atspindžiais, taigi, kritikuodama ją, kritikuosite ir jį.

Jo pastangos

Net jei jis ilgai kažką burdamas virš puodų pateikė bjaurų bjauriausią vakarienę, net jeigu padovanojo greitpuodį vietoj kvepalų, nesityčiokite. Juk jis STENGĖSI. Norėjo jums patikti ir įtikti. O pasijuokdama tą jo norą galite visam laikui užgesinti.

Jo nesėkmės

Vyrai sunkiau išgyvena pralaimėjimus nei mes, nes turbūt labiau trokšta visada, iš bet kurios situacijos išeiti iškėlęs galvą. Taigi, iškęskite nelaidžiusi nuodingų pastabų apie pralaimėtas kiemo futbolo varžybas ar tiesiog praloštas lažybas. Tegul jis jaučiasi nugalėtoju. Net jei toks nėra.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką