Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 30d. 17:41

I.Jablonskė: „Kiekviena moteris ir mama turi daugybę talentų“

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“
Organizatorių nuotr. / Inga Jablonskė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“

Tradicija, kuri įtraukia vis daugiau žmonių. Tokia yra konferencija „Sveika ir laiminga mama“. Nors šįmet jį buvo tik antra, tačiau joje apsilankė beveik 1000 motinyste besidominčių moterų.

Viena konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ iniciatorių ir organizatorė Inga Jablonskė pasidžiaugė, kad pavyko sukurti didžiulį renginį, kuriame dalyviai išgirdo 13 pranešimų: sveikata ir hormonų balansas, poros santykiai, sąmoningas gimdymas, vaiko talentų atskleidimas, garsių Lietuvos mamų ir tėčių patirtys, muzikinė požiūrio plėtimo paskaita.

„Man smagu, kad pranešėjai dalijasi ne tik sako patirtimis, bet ir asmeninėmis naujienomis.

Pavyzdžiui, vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerė, profesionali gimnastė Viktorija Macijauskienė atskleidė džiugią paslaptį: Arvydo ir Viktorijos Macijauskų šeima laukiasi trečiosios atžalos! Tokios akimirkos yra itin šiltos, suartina visus, kurie susirenka pasisemti žinių, kažko išmokti ir, žinoma, pabūti drauge“, – sakė I. Jablonskė.

Pati Inga - užkrečiantis pavyzdys. Emocinio intelekto lavinimo specialistė, „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė I.Jablonskė irgi lipo ant scenos ir pasakojo apie 7 ypatingus talentus, kurie iš tiesų yra labai paprasti – būtent todėl mamos dažnai apie juos užmiršta.

Pasak Ingos, kiekviena moteris ir mama turi daugybę nuostabių, prigimtinių talentų, o ar vaikelio auginimą nori paversti nauja galimybe mokytis ir asmeniniu „universitetu“ – kiekvieną akimirką sprendžia pati.

Organizatorių nuotr./Konferencija „Sveika ir laiminga mama“
Organizatorių nuotr./Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

Publikos ovacijų sulaukė ir dailininkų, brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų pranešimas. Jiedu pasidalino skaudžiomis vaikystės patirtimis ir davė vertingų, pozityvių patarimų, kaip reikėtų auklėti bei ugdyti kiek kitokius, iš problematiškos aplinkos atėjusius, elgesio bėdų turinčius vaikus.

Organizatorių nuotr./Konferencija „Sveika ir laiminga mama“
Organizatorių nuotr./Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

Prieš pat brolių Gataveckų pranešimą scenoje buvo parodyta specialiai konferencijai „Sveika ir laiminga mama“ sukurta meninė iliustracija, kurią piešė menininkė, iliustratorė Agnė Gintalaitė. Ši iliustracija puikiai atspindėjo mintį, jog kiekvienas vaikas, nesvarbu iš kur jis kilęs, yra gimęs augti, tobulėti ir yra vertas draugystės. Priimdami kitus žmones tokius, kokie jie yra, mes ir patys augame vidumi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką