2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Spalio 7-ąją sostinės Vingio parke siaus gyvūnų mylėtojai su savo augintiniais

Kasmet spalio pradžioje viso pasaulio gyvūnų mylėtojai mini gyvūnų globėjo, šv. Pranciškaus, dieną. Jau dešimtą kartą Lietuvos kinologų draugija kartu su bendraminčiais rengia šventę gyvūnų mylėtojams ir kviečia visus – belieka ateiti!
Šuniukai
Šuniukai / kinologija.lt nuotr.

Svarbi priežastis – daugiau sužinoti. Kiek daug apie savo mylimukus mes dar nežinome. O gal neturime laiko pažinti? Bet štai per pusdienį veterinarijos, šunų elgsenos, gyvūnų priežiūros specialistai bus pasirengę pasidalyti savo žiniomis ir patirtimi. Ir visa tai bus nemokamai, – sakoma pranešime žiniasklaidai.

Dar viena priežastis – proga susitikti su draugais. Ir ne vien „žmogiškaisiais draugais“, bet ir gyvūnų augintinių draugais. „Koks fainuolis gražuolis!“ – tai ne apie tave, o apie tavo augintinį. Dėl tokio komplimento tikrai verta pajudėti iš namų.

Rungtyniauti, parodyti gebėjimus. Ar įsivaizduoji sporto rungtynes, kur neošia tribūnos? Varžydamiesi mūsų augintiniai tikisi pagyrimų ir dėmesio. Rimta priežastis ateiti su visa palaikymo komanda, šeima, draugais, kaimynais ne tik stebėti šunų sporto varžybų, bet ir „sirgti“ už savus.

Svarbi priežastis pabėgti iš namų bus ir tiems, kas dar tik svajoja apie augintinį. Šitiek šunų veislių pasaulyje, o tu vis dar ieškai vienintelio? Teisingai elgiesi. Ieškok. Neskubėk, bet į šventę ateik – čia bus dešimtys pačių įdomiausių ir rečiausių šunų. Susipažinsi. Kuriam nors leteną paspausi. Nuo to viskas ir užsikuria…

Ir dar viena labai svarbi priežastis visiems, kas myli gyvūnus. Diskutuoti apie gyvūnų augintinių gerovę, atsakingą veisimą ir auginimą bus galima su Valstybinės maisto ir veterinarijos, Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojais. Išsakysite kritiką, susirūpinimą, o gal padėką – ir būsite išgirsti.

Šventės organizatorė – Lietuvos kinologų draugija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką