2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 18

Gydytojai apie vis populiarėjančias injekcijas į intymias vietas: ar tikrai gali pakeisti seksualinį gyvenimą?

Apie tai, kad injekcijomis lyginamos raukšlės, puikiai žinome. Tačiau šiuo metu populiarėja ne tik veidą gražinančios procedūros. Kaip teigė specialistai, injekcijos į intymias vietas moterims ir vyrams gali padėti išspęsti kai kurias sveikatos problemas ir kardinaliai pakeisti seksualinį gyvenimą į gerąją pusę.
Moteris
Moteris / Shutterstock nuotr.

15min pakalbino gydytoją dermatovenerologę Giedrę Narkienę, ginekologę-akušerę Moniką Stasiūnaitę bei gydytoją urologą Algirdą Žalimą, kurie pasidalino, kokios procedūros sparčiai populiarėja Lietuvoje ir kokioms ryžtasi vis daugiau pacientų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką