Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 7d. 15:01

Įpročiai, kuriems reikia tarti „sudie“ 2021-aisiais, ir nauji, kuriuos reikia išsiugdyti

Nauji tikslai Tik prenumeratoriams
123RF.com nuotr. / Nauji tikslai
Mažiau dirbti. Skirti daugiau laiko šeimai. Susirasti kūrybišką hobį. Tokie Naujųjų metų pažadai, kuriuos galbūt sau davėme baigiantis 2019-iesiems, dabar skamba naivokai, tiesa?

Atėjus 2021-iesiems jau aišku, kad iššūkių ir pokyčių neišvengsime, todėl ir naujų sprendimų bei pažadų sau ir kitiems sąrašas turėtų atrodyti kitaip.

Jei dar neapsisprendėte, ko sieksite šiais metais, peržvelkite šį sąrašą – jame rasite senų įpročių ir senos mąstysenos apraiškų, kurių šiandien reikėtų atsisakyti. Taip pat ir naujų įpročių, kuriuos bus naudinga išsiugdyti, jei norite greitai prisitaikyti prie dinamiško ir iššūkių (bei galimybių) pilno laikmečio.

Pamirškite: bandymus prognozuoti ateitį
Pradėkite: planuoti, kaip prisitaikysite

„Manau, kad jei yra koks nors įprotis, kurį jau reikėtų pamiršti, tai būtų mėginimas užtikrintai prognozuoti, kas vyks ateinančiais metais“, – kikendamas sako Bruce'as Feileris. Bet jis kalba rimtai.

NBC televizijos serialą įkvėpusių knygų „Life is in the Transitions: Mastering Change at Any Age ir „Council of Dads: My Daughters, My Illness, and the Men Who Could Be Me“ autorius mano, kad šiuos metus turėtume vertinti atsargiau. Tai nereiškia, kad negalite kurti planų ar užsibrėžti tikslų, tačiau nesitikėkite, kad viskas klostysis taip sklandžiai, kaip jūs numatėte, ir būkite pasirengę netikėtai pakeisti kryptį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Fast Company“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką