2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Įpročiai, kuriems reikia tarti „sudie“ 2021-aisiais, ir nauji, kuriuos reikia išsiugdyti

Mažiau dirbti. Skirti daugiau laiko šeimai. Susirasti kūrybišką hobį. Tokie Naujųjų metų pažadai, kuriuos galbūt sau davėme baigiantis 2019-iesiems, dabar skamba naivokai, tiesa?
Nauji tikslai Tik prenumeratoriams
Nauji tikslai / 123RF.com nuotr.

Atėjus 2021-iesiems jau aišku, kad iššūkių ir pokyčių neišvengsime, todėl ir naujų sprendimų bei pažadų sau ir kitiems sąrašas turėtų atrodyti kitaip.

Jei dar neapsisprendėte, ko sieksite šiais metais, peržvelkite šį sąrašą – jame rasite senų įpročių ir senos mąstysenos apraiškų, kurių šiandien reikėtų atsisakyti. Taip pat ir naujų įpročių, kuriuos bus naudinga išsiugdyti, jei norite greitai prisitaikyti prie dinamiško ir iššūkių (bei galimybių) pilno laikmečio.

Pamirškite: bandymus prognozuoti ateitį
Pradėkite: planuoti, kaip prisitaikysite

„Manau, kad jei yra koks nors įprotis, kurį jau reikėtų pamiršti, tai būtų mėginimas užtikrintai prognozuoti, kas vyks ateinančiais metais“, – kikendamas sako Bruce'as Feileris. Bet jis kalba rimtai.

NBC televizijos serialą įkvėpusių knygų „Life is in the Transitions: Mastering Change at Any Age ir „Council of Dads: My Daughters, My Illness, and the Men Who Could Be Me“ autorius mano, kad šiuos metus turėtume vertinti atsargiau. Tai nereiškia, kad negalite kurti planų ar užsibrėžti tikslų, tačiau nesitikėkite, kad viskas klostysis taip sklandžiai, kaip jūs numatėte, ir būkite pasirengę netikėtai pakeisti kryptį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką