2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2018 08 26

Kaip paspartinti mėnesines? Padės natūralūs būdai

Kiekvienos moters požiūris į mėnesines yra skirtingas, tačiau tikriausiai visos sutiksime, kad kai kada mėnesinės yra nepatogios, nenuoseklios ir erzinančiai nereguliarios. Nereguliarios mėnesinės gali sujaukti visą jūsų savaitę, tačiau net ir reguliariosios atvyksta su savo draugužiais mėšlungiais, spazmais, depresija, nuotaikų kaita ir kitais PMS sindromais, su kuriais tikriausiai neturite laiko susidoroti, nes jūsų savaitė ir taip chaotiška.
Kalendorius
Kalendorius / Fotolia nuotr.

Dėl visų šių priežasčių greičiausiai milijoną kartų svarstėte, ar nėra būdų pagreitinti mėnesinių pasirodymą. Taip, žinoma, mėnesinės yra viena pagrindinių buvimo moterimi dalių, ir kartais jų pagalba jaučiamės esančios nuostabioje sąjungoje su savo pačių kūno ciklu ir vaisingumu – tačiau kitais kartais erzina, kai jaučiame, kad tokia didelė mūsų kūno ir mūsų gyvenimo dalis mums visiškai nepavaldi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką