TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Medicinos parodoje verta apsilankyti visai šeimai

Antrą dieną vykstančios medicinos parodos „Baltmedica 2015“ dalyviai ir lankytojai pastebi, kad paroda keičiasi ir ima atspindėti platesnį požiūrį į mediciną. Pasak parodos projekto vadovės Saulės Skacevičienės, paroda pradeda orientuotis jau ne tik į specialistą, bet ir į visuomenės poreikius, todėl čia pristatoma ne tik medicinos įranga, medžiagos, bet ir priemonės sveikatingumui, masažo paslaugos.
2015Baltmedica1897
Baltmedica 2015 akimirkos
Temos: 1 „Litexpo“

„Šiemet parodoje akcentuojame sveikatingumo temą, šeimos gydytojų vaidmenį ir, kaip visuomet,  didelį dėmesį skiriame odontologijai“, – sako S. Skacevičienė.

Parodoje sutiktas lankytojas Eimantas džiaugėsi, kad netikėtai užsuko į masažo centro „TuMae“ stendą, kuriame gavo naudingos informacijos apie tai, kaip sumažinti stresą ir kasdieninį nuovargį. „Stende masažo specialistas man atliko sprando ir galvos masažą. Žinote, jausmas nuostabus. Jaučiuosi kaip naujai gimęs ir įgavęs naujų jėgų. Gavau naudingos informacijos, ką daryti, kad nejausčiau nugaros skausmo, kaip taisyklingai miegoti, sėdėti darbo vietoje, ko vengti, kad kitą dieną jausčiausi energingas“, – pasakoja parodos lankytojas Eimantas.

2015Baltmedica1931
 

Masažo centro „TuMae“ direktorė Natalija Semionova teigia, kad savo stende  nuolatos sulaukia lankytojų. „Daugelis domisi, kiek masažo ciklų reikia atlikti, kad pagerėtų žmogaus savijauta, kokie masažai patys naudingiausi nuotaikai pakelti, raumenims atpalaiduoti, ar masažas tikrai yra viena iš efektyviausių priemonių, skatinančių gerą žmogaus savijautą ir pan. Visada pasiūlome stendo lankytojui praktiškai išbandyti masažo teikiamą naudą čia ir dabar“, – sako N. Semionova, pabrėždama, kad žmonės, patiriantys didelį stresą ir nuovargį, turėtų kuo dažniau naudotis gydomuoju klasikiniu visos nugaros masažu.

Vaikams – edukaciniai žaidimai apie mediciną

„Parodos lankytojams pristatome žmogaus kūno pažinimo priemones vaikams: skeletus, torsus, kūno dalių modelius, žandikaulio, dantų sąkandžio modelius. Pratiname mažuosius jau nuo pirmųjų dienų pažinti žmogaus anatomiją ir per įvairius edukacinius žaidimus supažindinti juos su medicina. Kiekvienas užsukęs į mūsų stendą su vaikais gali pažaisti ir tokiu būdu susipažinti su mūsų produkcija“, – sako „Gudragalvis“ atstovė Daiva Norkutė. Čia taip pat galima pamatyti multisensorikos, reabilitacijos, sveikatinimo įrangą, apžiūrėti ir išbandyti įvairius masažinius kamuoliukus, rankų treniruoklius, nepakeičiamą atsipalaidavimo priemonę – kinetinį smėlį.

2015Baltmedica1938
 

„Labai nustebino parodoje pristatomi vaikiški žaislai ir edukaciniai žaidimai. Tikrai nesitikėjau čia surasti tokių prekių“, – sako parodos lankytoja Lina, kuri savo sūnui Jokūbui jau yra numačiusi lauktuvių – žaislą iš medicinos skyrelio. Pašnekovė teigia, jog labai sveikintina, kad „Baltmedica“ rūpinasi vaikų edukacija ir stengiasi orientuotis į visą šeimą, ne tik į suaugusį medicinos specialistą.

Medikams siūlomos ryškios spalvos

Medicinos pasaulyje taip pat vyrauja įvairios darbo drabužių mados. „Baltmedica“ parodoje tarp augybės dalyvių galima pastebėti ir  amerikiečių firmos „Cherokee“  atstovų Baltijos šalyse „Dirbk stilingai“ stendą, kuriame pristatoma nauja rudens-žiemos medicininės darbo aprangos kolekcija.

„Šiandieninėje medicinos aprangoje vyrauja labai ryškios spalvos ir visai nesvarbu, kurios medicinos srities specialistas esi: odontologas, šeimos gydytojas, masažistas, kosmetologas ir kt. Mūsų pristatomi drabužiai skirti visiems medicinos darbuotojams. Šių metų naujovė – antibakteriniai drabužiai. Jie ypatingi tuo, kad apsaugo nuo bakterijų, nes į medžiagą yra įausti siūlai su sidabro jonais, taip sudarydami antibakterinę dangą“, – pasakoja „Dirbk stilingai“ atstovės pabrėždamos, kad šiemet besidominčių medicinine apranga tikrai daug.

2015Baltmedica1954
 

Dėmesys odontologijai

Tradiciškai parodoje didžiausią dalį užima odontologijos bendrovės. Kaip sako „Medident Italia“ atstovai iš Italijos, parodos metu Lietuvos medicinos atstovams jie pristato naujausią savo šalies odontologijos techniką ir nori užmegzti ryšius su Lietuvos bendrovėmis. „Smagu parodoje matyti ne tik su odontologija susijusius stendus. Štai priešais mus dalyvauja jaunieji medikai, kurie parodos lankytojams atlieka įvairius nemokamus sveikatos tyrimus. Planuojame ir patys apsilankyti ir pasitikrinti sveikatą. Parodoje taip pat pristatomi medicininiai baldai, drabužiai, vyksta konferencijos ir seminarai įvairiomis temomis. Mums patinka tai, kad čia galima drąsiai nueiti pas kitus dalyvius ir su jais pabendrauti, pasidalinti turima informacija, lengvai užmegzti kontaktą“, – teigia atstovai iš Italijos.

Odontologė Alma iš Vilniaus kartu su vyru turi įkūrusi privačią odontologijos kliniką. Pašnekovė tvirtina, kad ji visada stengiasi užsukti į parodą „Baltmedica“ ir pasidomėti siūlomomis odontologijos naujovėmis. Šiemet kaip tik ketina pakeisti tam tikrą savo darbo įrangą, o čia puiki vieta pamatyti, išbandyti, pasikonsultuoti ir galbūt net nusipirkti.

Parodoje šiandien odontologų ypač gausu, nes jiems organizuojama ir konferencija, supažindinanti su rinkos naujienomis, naujais produktais, įranga, medžiagomis.

Paroda „Baltmedica“ vyksta rugsėjo 11-12 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Joje dalyvauja per 100 įmonių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Vokietijos, Šveicarijos, Turkijos, Italijos ir Kinijos. Čia pristatomos įvairios medžiagos, priemonės ir įranga medicinos įstaigoms ir laboratorijoms, farmacijos produktai, reabilitacijai ir diagnostikai skirta įranga, sterilizavimo, dezinfekcijos, vienkartinio naudojimo bei asmens sveikatos priežiūros priemonės ir kt. Tačiau parodoje naudingos informacijos atras kiekvienas, besidomintis sveiku gyvenimo būdu, bendrąja medicina, odontologija, norintis nemokamai pasitikrinti sveikatą, daugiau sužinoti apie Lietuvoje vykdomas prevencines sveikatos programas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius