Dabar populiaru
Publikuota 2021 11 02, 18:57

Rasa per dvi savaites neteko visų plaukų: „Alopecija man tapo ir gyvenimo dovana“

Geštalto psichoterapijos konsultantė Rasa Andrikienė šiandien sako, kad netekti plaukų jai buvo skaudi patirtis, tačiau nepaisant visko, ji moteriai atvėrė ir naujus kelius, kurie šiandien suteikia labai daug džiaugsmo. „Manau, kad daug ko nebūtų įvykę – plaukų netekimas mane padarė matomą ir atvėrė ne vienas duris“, – sako ji.
Rasa Andrikienė Tik prenumeratoriams
Rasa per dvi savaites neteko plaukų / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Sunku nepastebėti, – juokiasi Rasa, paklausta, kaip suprato, kad jai alopecija. – Neseniai kalbėjau su moterimi, kuriai jau trejus metus slenka plaukai, tačiau ji tos priežasties neieško ir nemano, kad reikia. Čia labai įdomus santykis su savimi – lyg ir kažkas blogai, bet numoju ranka.

Man pačiai liga prasidėjo daugiau nei prieš metus. Pirmomis dienomis tas plaukų slinkimas man neatrodė keistas, tačiau labai greitai pastebėjau, kad šepetyje plaukų lieka įtartinai didelis kiekis, o išlipus iš dušo, sruogos apsiveja visą kūną. Prikraudavau pilną šiukšlių dėžę plaukų ir galvodavau – oho, tačiau tą akimirką dar nesupratau, kad galiu juos pamesti visus“, – sako Rasa.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką