Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Smart taxi“ vairuotojai užsikrėtė neįgaliųjų virusu?

"Smart Taxi" neįgaliųjų vietose
"Smart Taxi" neįgaliųjų vietose
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Sveiki, Ozo gyvenamųjų namų kvartale prie verslo centro „Alfa“ nebe pirmą kartą užfiksuojame tokią situaciją. Taksi vairuotojai kurį laiką buvo užėmę dvi neįgaliųjų vietas. Ir...

Sveiki, Ozo gyvenamųjų namų kvartale prie verslo centro „Alfa“ nebe pirmą kartą užfiksuojame tokią situaciją. Taksi vairuotojai kurį laiką buvo užėmę dvi neįgaliųjų vietas. Ir net nepasitraukė, privažiavus mašinai su „invalido“ ženklu.

Moteris turėjo išlipti iš mašinos ir paprašyti šių taksi vairuotojų pasitraukti.

Tai yra labai didelė problema, nes šioje neįgaliems skirtoje vietoje dažnai statomos mašinos be atitinkamo ženklo.

„Smart taxi“ vadovo komentaras

„Apmaudu, kad mūsų įmonės vairuotojai pateko į tokią situaciją, nes „Smart Taxi“ darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui ir visuomeniškumo ugdymui skiria itin didelį dėmesį. Šiuo metu pas mus dirba 105 griežtai atrinktų, specialius mokymus išklausiusių darbuotojų, ne kartą padėjusių į bėdą patekusiems praeiviams, tad labai nustebome nuotraukose pamatę šį nusižengimą. Tai ne tik administracinis teisės pažeidimas, bet ir prieštarauja vidinėms „Smart taxi“ taisyklėms bei etikos normoms, todėl dėl šio įvykio atliksime vidinį tyrimą ir įvertinsime minėtų vairuotojų kompetenciją dirbti.Norime nuoširdžiai padėkoti įvykį užfiksavusiai moteriai,“ – sako „Smart taxi“ teisininkas Darius Šermukšnis.

SUSIJĘ: Valentino naktį sumušta mergina: nusivyliau taksistais ir policija

"Smart Taxi" neįgaliųjų vietose
"Smart Taxi" neįgaliųjų vietose
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt