Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 9d. 18:43

Iš kur atsiranda maži šuniukai, arba kaip maži šuniukai tampa niekam nereikalingi

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Kodėl vieni žmonės, žiūrėdami į mažus šuniukus, negali sulaikyti šypsenos, o kiti ramiausiai sudeda juos į dėžę – kaip kokius pabodusius daiktus – pastato ją ties prieglaudos...

Kodėl vieni žmonės, žiūrėdami į mažus šuniukus, negali sulaikyti šypsenos, o kiti ramiausiai sudeda juos į dėžę – kaip kokius pabodusius daiktus – pastato ją ties prieglaudos vartais ir tesugeba išlementi: "Nepaimsit – paskandinsim (užkasim, išvešim į mišką, paklaidinsim...)".

Mūsų, nereikalingų rudeniukų, "Penktoje kojoje" užderėjo kaip obuolių apleistame sode. Arba kaštonų. Visai neatsimename, kaip patekome į prieglaudą. Buvome dar per mažos.

Esame dvi miniatiūrinės sesutės. Na, visiškai miniatiūrinės. Gal dviejų mėnesių, o gal dar mažiau, plonomis kaip pieštukai kojytėmis, kurių beveik nematyti per papurusį kailiuką, kuris dabar darosi tamsaus aukso spalvos, kaip klevo lapai ar kaštonai. Todėl, kad esame rudeninukės. Mūsų bendras svoris – 2,2 kg gryno džiaugsmo. Kvepiame pienu ir grikiais su medumi, kaip visi maži šuniukai.

Esame labai drąsios (visai nebijome tetų taksių) ir labai sumanios (žinome, kur „valgykla“, žinome, kur laikraščiai (dažniausiai pavyksta pataikyti patys suprantate ką), mokame urgzti ir cypsėti. Dar nelojame, bet jei reikės – išmoksime.

Norėtume nesiskirti, nes iki šiol gyvenome tik kartu. Tiesa, gyvenome dar taip trumpai, kad gal priprastume ir atskirai, tik būtų liūdniau.

Jei ką, skambinkite mūsų globėjai tel. 8 699 04254 (Vilnius)

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt