TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos talentų“ pusfinalis – triumfuoja šokiai ir daina apie meilę

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis buvo toks pat triukšmingas ir kupinas įvairiausių emocijų kaip ir praėjusieji pusfinaliai. Tik du iš dešimties dalyvių pakliuvo į didįjį finalą.

Trečiasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis buvo toks pat triukšmingas ir kupinas įvairiausių emocijų kaip ir praėjusieji pusfinaliai. Tik du iš dešimties dalyvių pakliuvo į didįjį finalą.

Laidos vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir Mindaugas Stasiulis kaip visada žaismingai pradėjo trečiąjį Lietuvos talentų pusfinalį – apsikeitę kalėdinėmis dovanomis, jie priminė, kad Kalėdos jau netoli.

Pirmasis scenoje pasirodė Karolis Akulavičius iš Senosios Akmenės. Jis atliko ištrauką iš „Paryžiaus Katedros“. Kokybišką vaikino pasirodymą lydėjo žiūrovų aplodismentai ir komisijos pagyros. Marijonas Mikutavičius: „Tu šaunuolis ir publika tai įvertino“.

Antrieji į sceną įžengė šokių grupė „Extreme“, kuri demonstravo puikiai parengtą choreografiją. Dalyvavę praėjusiais metais ir pakliuvę į finalą, jie bando tai pakartoti. Rūta Ščiogolevaitė: „Jūs esate vieni iš geriausių“.

Cirko akrobatės mama su dukra – Agnė ir Marija paruošė naują pasirodymą, jų triukai stebino žiūrovus ir nepaliko nė vieno abejingo veido. Marijonas Mikutavičius: „Jei tai su savo dukra pakartosite ir po dvidešimt metų, tai jūs tikrai turite talentą“.

Konsuela Mačiulevičiūtė atliko romų liaudies dainą, kuri itin pralinksmino Adolfą Večerskį: „Tokios muzikos klausydamas aš labai ilgai gyvensiu. Ačiū tau. Aš ją mėgstu!“

Itin tamperamentingą Konsuelos dainą pakeitė Aistės Baliunytės arfos skambesys. Publika dėmesingai klausėsi ir bijojo net krustelti. Marijonas Mikutavičius: „Kasdienybėje ne taip dažnai girdime tokio pobūdžio muziką. Jei mes ją girdėtume dažniau – užaugtume kur kas geresni“.

Pirmojo Rūtos „ne“ susilaukė Justas Pulkis, kuris atliko latvio Lauris Reiniks dainą – „Aš Bėgu“. Tai iškart susilaukė didelės simpatijos iš žiūrovų, tačiau Rūta Ščiogolevaitė buvo negailestinga: „Justai, tu man šiandien nepatikai. Tu mane nuvylei. Aš esu nepatenkinta tavo pasirodymu“.

Nuvilnijus publikos nepasitenkinimui Rūtos vertinimu, scenoje pasirodė jaunasis talentas Tomas Bilevičius. Jis atliko savo kūrybos dainą apie žiemą. Tai pakerėjo tiek publiką, tiek komisiją. Rūta Ščiogolevaitė: „Tu esi talentingas dainų rašytojas“.

Vyrų širdis ir kraują su rytietiška programa audrino šokių grupė „Venus“. Adolfas Večerskis juokavo: „Lietuvai taip jūsų trūksta. Kodėl neatnešate Lietuvos vyrams tų gerų jausmų, tos didžiulės meilės? Dauginkitės!“

Kitas į sceną žengė lietuviškuoju „Timberleiku“ pravardžiuojamas Jurijus Veklenko. Jis sugrojo James Blunt dainą „You are beautiful“. Užgrojus pirmiesiems akordams salė pradėjo banguoti, trypti kojomis, palaikyti Jurijų. Po pasirodymo žiūrovų minia skandavo „pakartoti, pakartoti“. Gerbdamas savo gerbėjus jis vieną dainos posmą sudainavo.

Marijonas Mikutavičius: „Mesk velniop tą gitarą. Tu dainuoji nuostabiai“. Rūta Ščiogolevaitė buvo transo būsenoje ir tik po kelių minučių galėjo pasakyti: „Buvo geras“.

Paskutinieji į sceną užlipo grupė „Timohi“. Jie taip pat buvo patekę į praėjusių metų finalą. Tą pakartoti bandė ir šiemet. Šįkart charizmatiški broliai su grupe atliko dainą apie keleivių kontrolę. Maksimaliai įaudrinę publiką jie užbaigė trečiojo pusfinalio dešimtuką ir paskelbė balsavimo pradžią.

Žiūrovų sprendimu į finalą daugiausiai balsų surinkęs iškeliavo Jurijus Veklenko (3398 žiūrovų balsai).

Dėl kitos vietos į finalą varžėsi Karolis Akulavičius (1466 žiūrovų balsai) ir šokių grupė „Extreme“ (1012 žiūrovų balsų).

Vienbalsiu teisėjų sprendimų į finalą pateko šokių grupė „Extreme“.

Jurijus Veklenko ir šokių grupė „Extreme“ keliauja į finalą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Šokiai

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt