Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 23d. 10:19

Migrantų diena centre „PLUS“ paminėta šokiais ir dainomis (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Gruodžio 18-oji Jungtinių Tautų sprendimu paskelbta migracijos diena, šį diena, keliomis dienomis anksčiau buvo paminėta ir Vilniuje įsikūrusiame trečiųjų šalių piliečių informavimo bei konsultavimo centre „Plius“.

Gruodžio 18-oji Jungtinių Tautų sprendimu paskelbta migracijos diena, šį diena, keliomis dienomis anksčiau buvo paminėta ir Vilniuje įsikūrusiame trečiųjų šalių piliečių  informavimo bei konsultavimo centre „Plius“.

Renginio metu Seimo narė prof. hab. dr. M.A. Pavilionienė skaitė pranešimą apie Lygių galimybių politiką Lietuvoje, Centro vadovė A.Bartkevičienė susirinkusiuosius supažindino su jau metus veikiančio centro pasiektais rezultatais. Taip pat triukšmingą, bei nuotaikingą pasirodymą surengė Vilniaus Afrikos bendruomenė, kvietusi visus prisidėti prie pasirodymo dainuojant, bei grojant spalvotomis lazdelėmis. Centro lankytoja Tania atliko dainą „Mano Baltarusija“, po jausmingos dainos susirinkusieji negailėjo aplodismentų. Plojimų buvo negailima ir užburiančiam pilvo šokėjos pasirodymui.

Renginio metu buvo įteikti apdovanojimai aktyviausiems centro lankytojams ir savanoriams. Po apdovanojimų mažieji centro lankytojai lietuviškai atliko kalėdinę dainą „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, į šį pasirodymą greitai įsitraukė ir visi susirinkusieji, padėję dainuoti mažiesiems  per dainos priedainį.

Viso renginio metu veikė fotografijų paroda „MES šalia JŪSŲ“.

Temos: 1 Šokiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt