Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šokis hip hopo ritmu“ 3D - ne tik šokantiems

Šaltinis: 15min
0
A A

Filmas greičiausiai patiko visiems, atėjusiems pažiūrėti gražaus šokio, įspūdingų judesių ir nerealių komandinių pasirodymų. Siužetas - ne pagrindinis prioritetas, šokis šiame...

Filmas greičiausiai patiko visiems, atėjusiems pažiūrėti gražaus šokio, įspūdingų judesių ir nerealių komandinių pasirodymų. Siužetas - ne pagrindinis prioritetas, šokis šiame filme atliko kur kas svarbesnį vaidmenį. Profesionalus, dar nematytas ir šįkart - netgi trimačiame ekrane, kas sukuria išties puikius pojūčius. Atrodo, kad darydamas "salto" ar bet kokį kitą judesį aktorius tiesiog įšoks į auditorijoje sėdintį žiūrovą, tad nebuvusiems premjeroje rekomenduojama nueiti į 3D ekranizaciją - ir ne vien todėl, kad "Šokis hip hopo ritmu 3D" yra pirmasis tokio pobūdžio trimatis filmas.

Tiek mėgėjui, tiek profesionaliam šokėjui turėjo palikti įspūdį šio kino herojų pasirodymai - nors kai kurie komandiniai veiksmai ir jautė montuotojo prisilietimus, tačiau dalis epizodų buvo nufilmuoti vienoje scenoje, kas įrodo didžiulius kine vaidinusių aktorių sugebėjimus ne tik šokių aikštėje, bet ir gatvėje ar kitoje tam nepritaikytoje vietoje. Kas dar įdomu, tai, kad šiame filme buvo nemažai užuominų ir į kitus stilius, ne tik hip hopą, tad "Šokis hip hopo ritmu 3D" kiek praplėtė savo auditoriją.

Negana to, prieš išankstinę filmo premjerą vyko hip hopo šokių konkurso finalas, kuriame varžėsi 11 dalyvių. Gana neblogas įkvėpimas prieš filmą - visi konkurse dalyvavę žmonės paliko įspūdį juos stebėjusiems žiūrovams, o finalo nugalėtojas dovanų gavo nemenkus prizus - nešiojamąjį kompiuterį bei čekį apsipirkti drabužių parduotuvėje. Dėl aukščiausios vietos finale susikovė panevėžietis Dmitrijus Fofonovas, neretai vadinamas tiesiog Dima, ir vilnietis Marius Eidrigevičius, geriau žinomas Arni vardu. Čia sėkmė šypsojosi pastarajam - po ilgų teisėjų diskusijų vilnietis buvo pripažintas nugalėtoju ir laimėjo solidžius renginio rėmėjų įsteigtus prizus.

"Hip hop'iškas" vakaras - kito pavadinimo išankstinei "Šokis hip hopo ritmu 3D" filmo premjerai ir prieš ją sekusiam renginiui nė nesugalvosi. Gal kažkas pats užsikrėtė šiuo gatvės šokiu, kažkas galbūt gailėjosi nedalyvavęs konkurse, kažkas tik mėgavosi puikiais gyvais šokėjų pasirodymais ir po jų sekusiu kino seansu. Bet kokiu atveju, rugpjūčio 26-osios vakaras "Forum Cinemas Vingis" kino teatre abejingų nepaliko. Ir, galima neabejoti, daugumos žiūrovų emocija buvo šimtu procentų teigiama.

VIDEO: 'Step Up 3D' Trailer HD
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Šokiai
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt