TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Artėja „Sekmadienio krepšinio lygos“ finalas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Keturios stipriausios „Sekmadienio krepšinio lygos“ komandos paskutinį kartą šį sezoną sugužės į Baltupių mokyklos sporto salę, kur paaiškės naujasis „SKL“ karalius.

Keturios stipriausios „Sekmadienio krepšinio lygos“ komandos paskutinį kartą šį sezoną sugužės į Baltupių mokyklos sporto salę, kur sekmadienį paaiškės naujasis „SKL“ karalius. Siūlome jums trumpai apžvelgti abi finalinio ketverto pusfinalio poras ir komandų galimybes užlipti ant aukščiausio pjedestalo laiptelio.

„Reaktorius { SKL Prognozė: 30% }

Reguliarusis sezonas: Reguliarusis sezonas „Reaktoriaus“ ekipai buvo sėkmingiausias iš visų į finalinį ketvertą patekusių komandų. Jie iškovojo 17 pergalių ir patyrė 4 nesėkmes, užimdami galutinę trečią vietą. Tai geriausias rezultatas tarp keturių šio sezono lygos finalininkių. Jei panagrinėsime ekipos žaidimą, paaiškės, kad „Reaktorius“ su dabartine sudėtimi pralaimėjo vos vieninteles rungtynes „Lazdynų“ ekipai. Kitus tris kartus komanda pralaimėjo su  žymiai kuklesne sudėtimi. Be to,  pralaimėjimo „Lazdynams“ taip pat nevertėtų sureikšminti. Juk jis buvo patirtas po vieno iš komandos lyderių Ąžuolo Naujiko vienos iš svarbiausių gyvenimo švenčių – vestuvių.

{ 9,5 balų }

TOP16: Pirma vieta „B“ grupėje (3-0), be didelio vargo ir pastangų „Reaktorius“ peržengė šį etapą ir iš kovų pasitraukus „Maišiagalai“ net žaidė vienomis rungtynėmis mažiau nei kitos ekipos. Maksimalaus balo už šį etapą komandai skirti negalima, nes varžovai, su kuriais teko susitikti, nebuvo pajėgiausi lygoje.

{ 9,5 balų }

Ketvirfinalis: Dvikova tarp „Reaktoriaus“ ir „Kritulių-gyvasalus.lt“ ekipų tapo tikra ketvirtfinalio puošmena. Pirmojoje dvikovoje pranašumo nepavyko įgyti, nei vienai ekipai, o antrojoje  geriau pasirodė noro atsirevanšuoti nestokoję „reaktoriečiai“. Deja, jiems svarbioje kovoje negalėjo padėti dėl traumų iškritę vidurio puolėjai: Ignas Jackūnas ir Maksimas Ostapenko. Be to, ir vienas iš ekipos lyderių Eduardas Rogačiovas.

{ 10 balų }

Sudėtis: „Reaktoriaus“ sudėtis gerai subalansuota, žaidėjai aukšto lygio turintys, beje, didžiausią patirtį iš visų finalinio ketverto ekipų. Jei ne aukštaūgius išretinusios traumos „Reaktorius“, bent jau oficialiai atrodytų kaip ekipa, kuri neturi Achilo kulno. Gintas Petrikas 15,58 taškų, Eduard Rogačiov 15,5 taškų, Paulius Maciulevičius 15,09 taškų Gedinas Lukšys 13,82 taškų, Ąžuolas Naujikas 11,94 taškų per rungtynes. Tai tikrai galingas puolimo arsenalas. Iš visų pagrindinių žaidėjų kas kartą sužibėti gali vis kitas. Komandoje dar yra Vitalijus Kamenevas ir broliai Statauskai galintys duoti apčiuopiamos naudos bet kuriose rungtynėse. Darius Petrikas ir Tautvydas Kučinskas finalo metu turbūt galės savo ekipos draugus palaikyti tik nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

{ 9,5 balų }

Tarpusavio dvikovos su kitomis finalo ketverto dalyvėmis: Su „BC Dugnu“ 44-37, su „Nekažką - VRA“ 51-40, su "MF" 63-59;

{ 9,5 balų }

„MF" { SKL Prognozė: 25 % }

Reguliarusis sezonas:. Ekipai reguliarusis sezonas susiklostė prasčiausiai iš visų komandų, kurios jau šį sekmadienį susikaus dėl aukščiausių vietų. „MF" laimėjo 11 dvikovų iš 21 ir tik pačioje etapo pabaigoje pagerinę žaidimą užsikabino už devintosios pozicijos. Prie komandos atsigavimo labiausiai prisidėjo Ignas Karnusevičius ir paskutiniai ekipą papildę naujokai Gytis Trilikauskas ir Julius Pečiulevičius. Kita vertus, reguliarusis sezonas kaip ir kiti daug sėkmingesni komandai etapai  seniai tapo istorija.

{ 7.5 balų }

TOP16: Patekę į „C" grupę, kuri iš karto buvo pavadinta mirtininkais, medikai nesuglumo ir pradėjo veikti. Tokia etiketė, kaip parodė tolimesnės kovos, klijuota buvo ne veltui. Juk net dvi toje grupėje buvusios komandos pasiekė finalinį ketvertuką. Pirmosiose grupės varžybose 46-61 nusileidę  lyderiams „BC Dugnui", studentai neturėjo kur trauktis ir jau antrosiose rungtynėse patiesė reguliariojo sezono metu antrąją vietą užėmusius „Tores“ vyrukus. Vėliau paskutinėje dvikovoje nukovė „Negerus“. Šiose rungtynėse  buvo tikimąsi pergalės iš „MF". Taigi, iškovota 2 vieta grupėje leido keliauti toliau.

{ 9 balų }

Ketvirfinalis: Antrą sezoną iš eilės atsidūrę tokioje pačioje turnyro stadijoje ir kelyje sutikę vienus iš lygos favoritų „Lazdynus“, studentai nesiruošė sustoti. Paneigę visas sau nenaudingas prognozes „MF" vaikinai laimėjo abi ketvirtfinalio dvikovas. Taip jie iškovoję daugelio „Sekmadienio krepšinio lygos" dalyvių bei mėgėjų simpatijas  keliauja į finalinį ketvertą. Čia medikai susitiks su „Reaktoriaus“ vyručiais, kurie gana triukšmingai palaikė „MF" ketvirtfinalio dvikovoje. Įdomus sutapimas, tačiau pirmosiose sezono rungtynėse „MF" beviltiškai 34-59 pralaimėjo tiems patiems „Lazdynams“. Kita vertus, šį kartą revanšas  daug saldesnis.

{ 10 balų }

Sudėtis: Aukščiausią sudėtį tarp visų finalinio ketverto dalyvių surinkusi „MF" ekipa, šį sezoną turi daug didesnį žaidėjų pasirinkimą į visas pozicijas. Rezultatyviausias ekipos krepšininkas visą sezoną stabiliai rungtyniaujantis Ignas Karnusevičius žaidžiantis 2-3 numeriu. Jis surenka po 11,52 taško per rungtynes. Kiti šiose pozicijose rungtyniaujantys žaidėjai viso sezono metu stabilumu neišsiskyrė, tačiau savo žodį gali tarti bet kada. Ignas Zasimavičius šiemet renka vos po 7 taškus, tačiau vyriausias ekipos žaidėjas dar gali tapti rungtynių didvyriu. Tomas Balčius ir Eduardas Ambrasas taip pat yra pajėgūs sėkmingai pakeisti šiuos žaidėjus. Įžaidėju rungtyniaujantis Gytis Trilikauskas pelno 11,50 taško ir yra tikras ekipos varikliukas, kuris sėkmingai pareigomis dalinasi su Raimundu Venskaičiu. Nors dažniausiai jie rungtyniauja dviese, tačiau puikiai sugeba papildyti vienas kitą. Dėl to komanda įgyja dar daugiau galimybių patobulinti savo puolimo strategijas. Priekinėje ekipos linijoje, net trys dvimetriniai bokštai: Jonas Gutauskas 9,77 taško ir 8,54 atkovoto kamuolio, Julius Pečiulevičius 8,79 taško ir 6,5 atkovoto kamuolio. Linas Antanas Stankevičius demonstruoja kol kas kuklesnius rodiklius, bet visada gali sėkmingai suteikti poilsio minučių komandos pagrindiniams aukštaūgiams. Sėkmingas priekinės linijos žaidimas ir ūgio išnaudojimas gali būti lemiamas faktorius, tiek pusfinalių, tiek ir finalų metu.{ 9 balų }

Tarpusavio dvikovos su kitomis finalo ketverto dalyvėmis: Su „Nekažką - VRA" 45-43, su "BC Dugnu" 34-55, su "Reaktorium" 59-63 ir su "BC Dugnu" 46-61;

{ 6,5 balų }

„Nekažką - VRA" { SKL Prognozė: 25 % }

Reguliarusis sezonas:. Nors ekipa reguliariojo sezono antrojoje pusėje didelių pastangų nedėjo, sugebėjo išsilaikyti penktojoje pozicijoje, iškovodama 15 pergalių ir patyrusi 6 nesėkmes. Komanda sezoną pradėjo 8 pergalių serija, kurią nutraukė „MF".

{ 8,5 balų }

TOP16: „Nekažką - VRA" šiame etape laimėjo „A" grupėje, nors paskutinėje dvikovoje po atkaklių rungtynių nusileido „Kritulių" ekipai. Pergalės prieš „BC Diletantus" ir „ChF" buvo iškovotos plaukiant pasroviui, „nesidraskant". Nors ekipa laimėjo savo grupėje maksimalaus balų skaičiaus jei skirti negalime, nes pastangos ir nusiteikimas nebuvo maksimalus.

{ 9,5 balų }

Ketvirfinalis: Su visa pagarba „2religijos" komandai, „Nekažką - VRA" šiame etape sulaukė mažiausiai pasipriešinimo ir be didelio vargo „pasivaikščiodami" nukeliavo iki finalinio ketverto surengę dvi treniruotes. Atėjus svarbiausioms sezono kovoms ekipos galimybes vertinti sunkiausia, nes nuspėti, kaip komanda atrodys sulaukusi rimtesnio pasipriešinimo tikrai sunku. O vertinant objektyviai visiškai neaišku, ko yra verta ši ekipa bei jos lyderis tuo pačiu ir naudingiausias lygos žaidėjas Algirdas Palaima. Stipriausios SKL ekipos turėtų jau šį sekmadienį priversti pagaliau paprakaituoti „Nekažką - VRA".

{ 9,5 balų }

Sudėtis: Adomas Adomaitis 6,9 taškų ir 6,76 atkovotų kamuolių , Algirdas Palaima 26,29 taškų ir 10,07 atkovotų kamuolių, Rokas Ramanauskas 13,83 taškų, Eimantas Vasiliauskas 12,0 taškų  ir Vilius Urniežius 10,05 taškų sudaro tikrai gana pajėgų ekipos startinį penketą. Lyginant su kitomis finalinio ketverto ekipomis „Nekažką - VRA" turbūt daugiausiai bėdų gali turėti po krepšiu. Tai rodo faktas, kad ekipa silpnesnėms komandoms pralaimi kovą dėl lentos. Daug klaustukų kyla, koks bus tikrasis komandos lyderio A. Palaimos veidas lemiamose kovose, kuriose žaidėjas be abejonės sulauks daug daugiau dėmesio iš varžovų gynyboje, o pats turės iš peties padirbėti po krepšiu. Antrasis ekipos įžaidėjas Gintaras Plytnikas yra labai svarbus komandos narys, galintis ir pats sužaisti ir sėkmingai pavadovauti puolimui. Visgi patirtis turėtų duoti norimų vaisių. Didelės pagarbos verti Petras Aleksandravičius ir Paulius Zabiela, kurie visose sezono rungtynėse sėkmingai ir labai stabiliai išnaudodavo minutes krepšinio aikštelėje. Jie būdavo išties naudingi komandai. Ekipa turi dar du senai nežaidusius žaidėjus Paulių Šveikauską ir Roką Rancovą, kurie turi teisę žaisti finalinio ketverto metu ir gali dar labiau padidinti ir taip nemažas komandos galimybes.

{ 9 balų }

Tarpusavio dvikovos su kitomis finalo ketverto dalyvėmis: Su „MF" 43-45, su "Reaktorium" 40-51 ir su "BC Dugnu" 51-50;

{ 7 balų }

"BC Dugnas" { SKL Prognozė: 20 % }

Reguliarusis sezonas: Reguliarųjį sezoną „BC Dugnas “ baigė 6 pozicijoje. Pergalių buvo iškovota 13 iš 21 loštų rungtynių. Patyręs tris iš eilės nesėkmes sezono starte „BC Dugnas" į komandą pakvietė Luką Baškį ir iškart buvo pasiekta sunki, bet istoriškai komandai svarbi pergalė. Trys iš eilės pergalės ir kluptelėjimas prieš „Reaktorių" į ekipą atviliojo dar vieną ryškią asmenybę Marių Meilūną. Aukštaūgis tapo pergalių garantu.

{ 8 balų }

TOP16: Užtikrintas žaidimas „mirtininkų" grupėje leido ekipai užimti pirmą vietą. Solidi 27 taškų persvara pasiekta rungtynėse su pirmo pajėgumo krepšelio komanda iš Sudervės parodė, kad "BC Dugnas" galinga ekipa. Kita vertus,  pergalingai peržengtas turnyro etapas pareikalavo "aukų". Sudėtingą kojos traumą patyrė jau šį sezoną į aikštelę išbėgti negalėsentis startinio penketo puolėjas Saulius Alksnevičius.

{ 10 balų }

Ketvirfinalis: Šiame etape komandos laukė TOP16 etapo išsišokėliai „TG Sokol". Nors „BC Dugno"  žaidime nebuvo galima išvysti nieko naujo, etapą ekipa sugebėjo peržengti pergalingai, puikiai sužaidusių  lyderių dėka.

{ 9 balų }

Sudėtis: Nors ekipos sudėtyje sezono eigoje liko ir taip nedaug žaidėjų, traumos bei įvairios priežastys „BC Dugno" ekipą paliko nepavydėtinoje padėtyje. Komanda nors ir turi tikrai gerą penketą finalinio ketverto metu ant atsarginių suolo gali turėti tik vieną arba dar blogiau, nei vieno žaidėjo. Kita vertus,  žinant „BC Dugno" žaidėjų ekipos atsidavimą galima tikėtis, kad visi krepšininkai žais  netgi išspausdami paskutinį kvapą.

Tai puikiai parodo ketvirtfinalio kova, kai šešiese sužaidę dvejas rungtynes neatrodė nuvargę, bet priešingai puikiai lošė iki pat pabaigos. Tai bus paskutinioji sezono diena todėl ilsėtis tikrai nesiilsės niekas. Marius Meilūnas 23,29 taškai ir 9,93 atkovoti kamuoliai ir Lukas Baškys 18,44 taškai. Šie vaikinai yra neabejotini komandos lyderiai, todėl, matyt, abiejose finalinio ketverto dvikovose jie sulauks daugiausiai varžovų gynybos dėmesio. Rapolas Čepė 7,0 taškai. ir 11,16 atkovoti kamuoliai. Be to, dar yra Paulius Majauskas, Nerius Rutkauskas ir Dainius Rudokas. Jie taip pat svarbūs kuklios kiekybe sudėties ekipai.

{ 7,5 balų }

Tarpusavio dvikovos su kitomis finalo ketverto dalyvėmis: Su „Reaktorium" 37-44, su "MF" 55-34, su "Nekažką - VRA" 50-51 ir su "MF" 61-46;

{ 8,0 balų }

Įdomūs faktai: "MF" per visą "Sekmadienio krepšinio lygos" istoriją tapo antrąja komanda sugebėjusia į finalinį ketvertą patekti du kartus. Eduardas Rogačiovas "Reaktorius" ir Gintaras Plytnikas "Nekažką - VRA" gali tapti pirmaisiais žaidėjais lygoje du kartus tapusiais nugalėtojais. Gintaras turi galimybę tapti vieninteliu žaidėju iškovojusiu tris medalius. Iki pilno komplekto jam trūksta tik sidabro.

„Sekmadienio krepšinio lygos dalyvių mintys apie finalinį ketvertą:

Piotr Leus „BC Diletantai: Oficialiai favoritai „Reaktorius“. Rogačiovas, Naujikas, tai labai geri ir universalūs krepšininkai, bet kadangi tai finalinis ketvertas,  visos komandos  yra geriausios ir gali nugalėti. Nustebino "MF". Ekipų šansus tapti SKL čempionais vertinu taip: „Reaktorius“ 40%, „Nekažką- VRA“, „MF“ ir „BC Dugnas“ po 20%.  Manau, finale susikaus „BC Dugnas“ prieš „Reaktorių“.

Arūnas Šatkus „SKL-Statistas: Manau, „MF" svarbiausia uždengti „Reaktoriaus“ tritaškius. Juk po krepšiu jie turi ir taip daug „kaminų", tad ten neturėtų kilti didesnių bėdų. Kitoje poroje, mano manymu, laimės „BC Dugnas". Taigi finale turėtų žaisti „BC Dugnas" prieš „MF".Aš manau, kad laimės „BC Dugnas", nes „MF" nepatems. Kita vertus,  įdomiausios rungtynės vyks dėl trečiosios vietos, kur keliais taškais turėtų laimėti „Reaktorius".

Mindaugas Žilionis "Krituliai - gyvasalus.lt": Visos komandos turi maždaug vienodus šansus laimėti turnyrą. Visgi, jei "Reaktorių" atstovaus Rogačiovas, o likusieji žais taip pat užsivedę, kaip prieš mus, favoritais laikau "Reaktorių". Kita vertus, medikai jau parodė, kad gali įveikti bet ką, o "Reaktorius" toli gražu ne visada žaidžia taip gerai kaip sužaidė prieš mus. Tad medikai tikrai gali įkasti. Kitoje dvikovoje favoritais laikau "Nekažką- VRA", turinčią tikrai solidų starto penketą. Jei visi bus maksimaliai susikaupę ir žais iš visos širdies ir jėgų, jie turėtų įveikti "BC Dugną", kuriame iš esmės reikia sulaikyti du žmones. Visgi šioje poroje visa širdimi palaikysiu "BC Dugną". Jei reiktų lažintis iš  pinigų, statyčiau taip: 1)"Reaktorius" 2) "Nekazką- VRA" 3) "BC- Dugnas" 4) "MF". Tačiau, jei būčiau krepšinio "Dievas", norėčiau, kad laimėtų "BC Dugnas", finale įveikęs "MF", o "Reaktorius" paliktų "Nekažką- VRA" be apdovanojimų.

Antanas Urnikis "Broliai Šaunuoliai": Finalinis ketvertas turėtų būti labai įdomus ir norėčiau palinkėti sėkmės "MF" komandai, kuri pernai nužygiavo labai toli, bet liko ketvirta. Šiais metais jie daro tą patį ir norėtųsi, kad būtų apdovanoti medaliais už tą gražų žaidimą. Išskirti favoritus būtų tikrai sunku, bet kažkaip linkstu manyti, kad "Reaktorius" sunkiai įveikęs atkrintamųjų barjerą  turėtų dar labiau pasitikėti savo jėgomis ir triumfuoti. Nenoriu nuvertinti nei vienos komandos, tiesiog palinkėti, kad laimėtų stipriausi.

Eimantas Vasiliauskas "Nekažką - VRA": Bus labai įdomios finalinio ketverto varžybos, nes, kaip jau matėme, ketvirtfinaliai klostėsi tikrai intriguojančiai ir permainingai. Todėl, manau, ne ką mažiau emocijų sukels ir pusfinaliai. "Reaktorius" turėjo labai pavargti su  "Krituliais - gyvasalus.lt", kurie taip pat  visą sezoną rodė solidų žaidimą. Didžiausia nuostaba man paliko "Lazdynų" pralaimėjimas "MF" vyrukams. Nors jie susirinkę pilnos sudėties gali parodyti gražų ir "kietą" krepšinį . Pirmasis pusfinalis, mano nuomone, baigsis "MF" pergale. Jie man paliko tikrai gera įspūdį rungtynėse prieš "Lazdynus". Taip pat, jeigu "Spriufkės" (E. Rogaciov) ir vėl nebus. (Gal vėl kažkas pasiūlė butelį už tai, kad jis neatvyktų i varžybas). Antrojo pusfinalio prognozuoti nesinori, nes tiek mes, tiek "BC Dugnas" eisime ir kovosime iki galo. Tai kad laimėjome sezono rungtynes dar nieko nereiškia. Juk buvo nelengva kova . Todėl tiktai sekmadienį viską pamatysime. Kas už ką stipresni ir kas bus verti SKL čempionų vardo.

Laurynas Slapšys "Lazdynai": Na, parodę neblogą kovingumą "BC "Dugno" komanda prieš "Sokol" vis dėlto neturėtų padaryti intrigos žaidžiant su "Nekažką- VRA". Juk "BC Dugno" strategija yra žaisti per Meilūną, o vienas lauke ne karys. Na, o "MF" ir "Reaktoriaus" dvikova turėtų būti įdomi. Tačiau didelį norą keliauti iki aukso rodantys "MF" turėtų įveikti emocinguosiuos, net ir už aikštelės ribų "vietinius" reaktoriaus vaikinus. Net ir tvirto medžio vardą turintis žmogus nesugebės pasispardyti prieš medikų greitai reaguojančią brigadą.

Gediminas Lukšys "Reaktorius": Favoritai dabar yra visos keturios komandos. Sunku iš jų visų išskirti vieną. Nes tie, kurie buvo laikomi favoritais, deja, jau iškrito. Turiu omenyje "Lazdynus". Dabar, manau, yra lygios visos keturios komandos. Favoritas bus tie, kurie bus kovingai nusiteikią ,pailsėję ir atiduos visas jėgas. Šį kartą tikrai visi stengsis.

Marius Krukonis "Krituliai - gyvasalus.lt": Manau, kad finalinio ketverto kovos bus gana aukšto lygio. Žiūrovams turėtų būti įdomu. Aišku gaila, kad nėra "Kritulių - gyvasalus.lt", bet ką darysi. "Reaktorius" tą dieną buvo stipresnis. Taigi  sėkmės jiems. Apie poras: "Nekažką- VRA" prieš "BC Dugną". Mano nuomone, "Nekažką- VRA" yra stipresni. Jie turi daugiau individualiai gerų žaidėjų. Aišku "BC Dugno" penketas irgi geras, bet kažkodėl manau, kad "Nekažką- VRA" turėtų žaisti finale.KIta vertus,  ir "BC Dugno" nenurašau. "MF" prieš "Reaktorių". Na čia net nežinau. Jei "Reaktorius" turės Rogačiovą, pataikys taip kaip prieš mus, bus užsivedę, tai, manau, tikrai laimės jie. Bet "MF " klastingi. Taigi nereikia jų nuvertinti. Jie gali gerai pasirodyti. Finalo ketverte palaikysiu "Reaktorių", o kitame pusfinalyje "BC Dugną". Sėkmės visoms ekipoms.

Nerius Rutkauskas „BC Dugnas": Savo galimybes vertiname labai atsargiai, dėl traumų ir išretintos sudėties. Aiškių favoritų tikrai nėra. Manau, visos keturios komandos gali iškovoti bet kurios spalvos medalius. Todėl finalinis etapas turėtų būti itin įdomus.

Karolis Griškus „2religija": Sakyčiau visiškai neprognozuojamas finalo ketvertas. Kaip praėjusiais metais buvo viskas aišku, kad čempionais taps „Grizliai", taip šiemet niekas neaišku. Labai sunku prognozuoti. Manau, finale tūrėtų žaisti „Reaktorius" prieš „Nekažką- VRA", bet visas kortas čia drąsiai gali sumaišyti „MF". Na, o „BC Dugnas", mano nuomone,  ir taip daug pasiekė vien papuldamas į finalo ketvertą. Taigi dėl medalių turėtų kovoti „MF", „Nekažką" ir „Reaktorius". Kokie  medaliai, kam atiteks, lems smulkmenos ir aišku Fortūnos šypsnys.

Mantas Janavičius „MF": Na visos komandos, kurios pateko į finalo ketvertą yra vertos jo, nes sezono pabaigoje demonstravo geriausią krepšinį iš visų lygos komandų. Mūsų pusfinalio varžovai „Reaktorius". Jie skirtingai nei „Toresai" ar „Lazdynai" turi ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, lygesnę sudėtį. Na šiek tiek išskirčiau buvusį "Grizlį" - Eduardą Rogačiovą. "Nekažką- VRA" šansus vertinu gana palankiai - jeigu jie visi susirinks ir tinkamai nusiteiks, tai finalą turėtų pasiekti. "BC Dugnas"- įdomi komanda. Turi individualiai labai stiprų žaidėjų. Meilūno prasiveržimai kiek primena praeito sezono Karnašnikovo žaidimą, kai jis atstovavo „Broliams Šaunuoliams". Mūsų komanda vėl nebus priskiriama prie favoritų, bet tikslas išlieka visada toks pats - laimėti.

www.krepsinistau.lt informacija

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt