Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 12, 10:38

„Centauras“ pabaigė pirmąjį etapą RKL (interviu su klubo prezidentu)

Elektrėnų krepšinio klubas „Centauras“ nesėkmingai užbaigė pirmąjį etapą RKL pralaimėjęs LKR, Kupiškio ir Molėtų ekipoms. Apie buvusias ir būsimas rungtynes kalbėjome su klubo prezidentu.

Elektrėnų krepšinio klubas „Centauras“ nesėkmingai užbaigė pirmąjį etapą Regiono krepšinio lygoje (RKL) pralaimėjęs LKR, Kupiškio ir Molėtų ekipoms. Iškovojęs 10 pergalių ir patyręs 6 pralaimėjus „Centauras“ Vidurio regione užėmė 3 vietą ir pateko į kitą etapą, kuriame susigrums su keturiomis pajėgiausiomis komandomis iš Aukštaitijos regiono: Panevėžio „Bangenė-Aivera“, Šiaulių raj. „Grafų baldai-Kristalas“, Biržų „Rinkuškių alus“, Raseinių „Rasa“.

Pakalbinome „Centauro“ klubo prezidentą Vidmantą Pupininką. – Kaip vertinate pirmąjį RKL etapą, ar pavyko įvykdyti savo siekius?

– Jei ne paskutinės trejos rungtynės, vertinčiau labai gerai. Tačiau, kai žaidėme su Lietuvos kurčiųjų rinktine, leidome daugiau laiko aikštelėje pasireikšti žaidėjams, kurie šį sezoną gavo mažiau žaidybinio laiko. Gaila, kad po atkaklios kovos nusileidome, bet turnyrinei lentelei šis pralaimėjimas įtakos neturėjo. Kovos su Kupiškiu ir Molėtais buvo svarbios, tačiau vyrai perdegė ir neparodė visko, ką sugeba. Gaila, nes tai buvo įskaitiniai taškai.

– Į kitą etapą su savimi vežatės tik vieną pergalę, tai, be abejo, atsilieps galutiniam rezultatui, kokios vietos tikitės po šio etapo?

– Kitame etape mūsų laukia 8 stipriausios vidurio ir Aukštaitijos regionų komandos. Tai buvo pirmas mūsų tikslas., tačiau dabar esame numatę laimėti visas namų rungtynes ir pakilti į 5-6 vietą.

– Kaip vertinate būsimus varžovus iš Panevėžio, Šiaulių raj., Biržų ir Raseinių?

– Visos komandos yra įveikiamos, tačiau vien noro neužtenka. Jeigu vyrai 100 procentų nedirbs, pergalių kitame etape bus sunku tikėtis.

– Sakykite, kodėl Marius Radvilas nežaidė paskutinių trejų rungtynių?

– Kaip minėjau anksčiau, Marius Radvilas yra komandos lyderis ir jo nebuvimas aikštelėje mums skaudžiai atsiliepia. Tačiau prieš ligą visi vienodi. Džiaugsimės, jei šį savaitgalį jis galės sportuoti.

– „Centauro žaidėjai labai daug ginčijasi su rungtynių teisėjais, ar iš tiesų taip blogai teisėjauja, ar emocijos pernelyg daug užvaldo?

– Kai praloši, atrodo, kad teisėjai blogi, tačiau kai kurie žaidėjai per daug, švelniai tariant, susireikšmina ir tai atsiliepia jų žaidimo kokybei. Krepšininkams visada sakau, kad arbitrų darbo kokybę aptarsime po varžybų rūbinėje. Gaila, bet ne visada tai įvyksta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt