2010 08 29

D grupės sensacija: Prancūzija įveikė ispanus 72:66

Vakar vakare, Turkijoje įvyko vienas labiausiai lauktų mačų: Ispanija - Prancūzija. Ispanai - vieni iš šio čempionato favoritų patyrė netikėtą pralaimėjimą jau pirmosiose runtynė...
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Vakar vakare, Turkijoje įvyko vienas labiausiai lauktų mačų: Ispanija - Prancūzija. Ispanai - vieni iš šio čempionato favoritų patyrė netikėtą pralaimėjimą jau pirmosiose runtynėse. Pasaulio čempionus įveikti rezultatu 72:66 sugebėjo Prancūzijos nacionalinė rinktinė. Antrajame rungtynių kėlinyje ispanai prarado pusiausvyrą, ėmė nebekontroliuoti žaidimo. Tuo tarpu atletiškieji prancūzai "pagavo" savo žaidimo ritmą ir vis labiau veržėsi pirmyn. Trečiajame kėlinyje taiklūs Juano Carloso Navarros metimai išlaikė intrigą ir išvedė ispanus į priekį. Tiesa, ketvirtojo kėlinio antroji pusė ispanų rinktinei nebuvo sėkminga. Kaip teigia čempionų rinktinės treneris, kas geriau sužaidžia pabaigą - tas laimi rungtynes. "Varžovai agresyviai gynėsi, mes prastai pataikėme baudos metimus, bei dvitaškius. Tai ir sutrukdė laimėti",- teigia Sergio Scariollo. Prancūzų gretose rezultatyviausias žaidėjas - Mickaelis Gelabalis - 16 taškų, ispanų - Junas Carlosas Navarro - 17 taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas