Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 5d. 12:15

Giedrius Morkūnas atsisveikino su Vilniaus „VHC Šviesa“

Įkrauk reporterio nuotrauka /

„Pirmieji žingsniai šioje komandoje man paliko labai puikius prisiminimus. Komanda dalyvaudavo Baltijos rankinio lygoje ir mane treneriai kviesdavosi joje žaisti.“

Pirmieji žingsniai Vilniaus „VHC Šviesa“ komandoje. Kokie jie? Pirmieji žingsniai šioje komandoje man paliko labai puikius prisiminimus. Komanda dalyvaudavo Baltijos rankinio lygoje ir mane treneriai kviesdavosi joje žaisti. Todėl nuo pat pradžių turėjau geras galimybes pasisemti patirties ir gerų emocijų.

Kokios pagrindinės priežastys privertė tave palikti šį klubą? – Pagrindinė priežastis, kad palieku klubą yra finansinė perspektyva Lietuvoje. Taip pat didelis noras pamatyti pasaulį ir pajusti legionieriaus duonos svetur.

Išvyksti žaisti ir dirbti į Islandiją, ar planuoji savo ateitį su šia šalimi? – Ateitis parodys. Pažiūrėsim, kaip seksis gyventi ir, jei patiks, galbūt pasiliksiu.

Ko išmokai per šiuos metus Vilniaus „VHC Šviesoje“ ? – Per šiuos metus fiziškai sustiprėjau, ypač atėjus treneriui Dariui Čiviliui. Jo dėka mano žaidimas ir pasitikėjimas savimi ženkliai pagerėjo.

Kas labiausiai įsiminė? – LRT didžiosios vyrų rankinio taurės finalinės varžybos, kuriose buvo didelis jaudulys, slėgė atsakomybės jausmas prieš sirgalius, komandos draugus, klubo vadovus.

Kaip tavo išėjimas paveiks komandą? – Manau, kad didelė atsakomybė guls ant Aisčio pečių, todėl jis turi labai pasitemti, nes dabar jam teks daug žaisti. Taip pat jo užnugaris po mano išėjimo susilpnės, todėl tikiuosi, kad Aistis žais taip gerai, kad juo bus galima didžiuotis.

Palinkėjimas komandos draugams ir sirgaliams. – Komandos draugams linkiu iškovoti šį sezoną Lietuvos rankinio lygoje medalius, naujiesiems žaidėjams kuo greičiau pritapti prie komandos, o sirgaliams palaikyti vyrus net ir tada kai komandai nesiseka.

info: www.rankiniocentras.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt