Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Golfo mėgėjai šeštadienį atidarė pavasario taurės sezoną

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį golfo klube „The V Golf Club“ įvyko pirmasis oficialus pavasario taurės sezono atidarymo turnyras.

Šeštadienį golfo klube „The V Golf Club“ įvyko pirmasis oficialus pavasario taurės sezono atidarymo turnyras. Jame dalyvavo – 54 žaidėjai iš Lietuvos ir užsienio, kurie varžėsi trijose meistriškumo grupėse. Minėtam golfo klubui tai jau – 2 sezonas.

Turnyras buvo žaidžiamas 18 duobučių aikštyne, remiantis „R & A rules“ ir vietinėmis golfo klubo taisyklėmis. Atsižvelgiant į žaidėjų kategorijas, rezultatai buvo skaičiuojami remiantis Stableford formatu. Visi turnyro dalyviai buvo skirstomi į HCP grupes.

Pirmojoje žaidėjų kategorijoje, kurioje varžėsi žaidėjai vyrai turintys HCP 0–18, geriausiai pasirodė Donatas Puodžiukynas (11,4 hcp), kuris surinko Stableford 38 taškus ir tapo šios grupės nugalėtoju. Antrą vietą užėmęs Edgaras Butrimas (13 hcp) surinko 34 taškus, o trečioje pozicijoje liko svečias iš Švedijos Dan Wincent (8,4 hcp) gavęs 32 taškus.

Antroje vyrų grupėje HCP 18,1 – 36 geriausiai žaidė svečias iš Švedijos Claes Johansson (20,6 hcp) surinkęs 36 taškus. Antrąją vietą užėmė Ignas Šerpytis (29 hcp) – 35 taškai, vos vienu tašku aplenkęs tėtį Kęstutį Šerpytį, kuris laimėjo trečiąją vietą.

Moterų grupėje (0–36 hcp) geriausiai pasirodė viešnia iš Suomijos Marjatta Nilsen (35,8 hcp) surinkusi 24 taškus. 23 taškus surinkusiai (26,8 hcp) Džeraldai Kondratienei atiteko antros vietos pozicija, o Džilda Antanavičienė (30,9 hcp) su 21 tašku liko trečioje vietoje.

Varžybų metu vyko trys papildomos rungtys: аrtimiausio smūgio ir tolimiausio smūgio moterų ir vyrų rungtys.

Tolimiausio smūgio rungtyje laimėjo Donatas Puodžiukynas (11,4 hcp). Tarp moterų toliausiai kamuoliuką smūgiavo Džeralda Kondratienė. Šio turnyro metu taikliausias žaidėjas buvo svečias iš Suomijos Osmo Vatanen.

Šį sezoną, kaip praėjusiais metais „The V Golf Club“ klube golfo profesionalams ir mėgėjams bus organizuojami įvairūs turnyrai. Artimiausias įvyks gegužės 7 dieną, kai bus žaidžiama Mėnesio taurė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt