Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką veikė krepšininkai su sirgaliais po pergalės prieš kinus? (sirgalių VIDEO)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pergalė prieš kinus buvo sunki, nors ir visų laukta. Kaip ir žadėjome, savo vietas arenos palubėje išmainėme į tribūną prie pat krepšio. Tai labai nepatiko organizatoriams...

Pergalė prieš kinus buvo sunki, nors ir visų laukta. Kaip ir žadėjome, savo vietas arenos palubėje išmainėme į tribūną prie pat krepšio. Tai labai nepatiko organizatoriams turkams, kurie mūsų visaip kaip bandė neįleisti, o kai tai nepavyko -- iškrapštyti. Mūsų, tautiečių, viso labo pora šimtų, o arenoje laisvų vietų -- mažiausiai 12 tūkstančių. Tačiau nepaisant to, susidūrėme su organizatorių bandymu sutrukdyti mums triukšmauti kinų panosėje. Bandymus iškrapštyti sirgalius užfiksavome šiame video. Tie, kas žiūrėjote rungtynių transliaciją per TV, turėjote pastebėti, kad iškrapšyti mūsų nepavyko :--) Mūsų ginklai -- šypsenos, skanduotės “Turkija, Turkija!” ir keletas gudrybių ;--) Dar važiuodami į varžybas sužinojome, kad joms pasibaigus, 21 val., mūsų laukia susitikimas su krepšininkais. Kažkokiame restorane šalia jų viešbučio, kur nepardavinėja alkoholio. Toks susitikimas vidury atkrintamųjų varžybų kiek nustebino, tačiau vėliau radom jam paaiškinimą (oficialių šaltinių, deja, dar nepatvirtintą). Matyt, treneris Kęstutis Kemzūra sugalvojo sumotyvuoti krepšininkus kovai su kinais, pasakydamas, kad vakare laukia akistata su sirgaliais. Nėra kaip pralošti… Prisifotografavome, prisijuokavome. Štai vienos gerbėjos auskarai, ant kurių pavaizduotas Linas Kleiza, pagaliau buvo nufotografuoti šalia jo paties. O taipogi mėginome pasidaryti moterišką fotografiją su krepšininkais, bet sunkiai sekėsi, nes į kadrą vis įlįsdavo -- tai koks vilkas, tai šiaip koks barzdotas sirgalius :--) Žodžiu, visi stengėmės prablaškyti mūsų herojus ir paskatinti juos žengti tolyn. Apie tai sirgaliai netgi susukom reportažą! Jame girdėsite sirgalių patarimus Martynui Andriuškevičiui, Lino Kunigėlio atviravimus apie aistruolių indėlį į pergales ir Roberto Javtoko interviu, kurio metu Mantas Kalnietis pastarajam duoda į nosį už pramestus metimus. Marijono “Tris milijonus” šiam video įgrojo gitaristas Darius Gylys, parodęs, kaip tai gali padaryti bet kuris iš mūsų. Gerų emocijų laukiant lemtingojo ketvirtadienio!
Beje, trečiadienį popiet į Stambulą turėtų atskristi naujų sirgalių iš Lietuvos. Tiksliai žinome, kad pasipildysime mažiausiai 150 žmonių, tačiau girdėjome ir tokių gandų, kad naujų sirgalių gali būti net trys lėktuvai.
VIDEO: Krepšininkų susitikimas su sirgaliais po pergalės prieš Kiniją
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt