Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaskadininkų festivalyje - netikėčiausi triukai (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 28 dieną Vingio parke, įvyko tarptautinis kaskadininkų festivalis. Dalyvavo kaskadininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos bei Rusijos.

Rugpjūčio 28 dieną Vingio parke, įvyko tarptautinis kaskadininkų festivalis. Dalyvavo kaskadininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos bei Rusijos. Triukai suskirstyti į keturias kategorijas: prisistatymas (laisva programa), ugnies triukai, kinofilmų triukai ir crash triukai.

Renginyje buvo galima išvysti kaskadinių triukų su motociklais bei automobiliais. Kaskadininkas Aras parodė savo fantaziją, kaip įvairiai galima važinėtis motociklu ir kaip galima įdomiau pavėžinti merginą, kitas kaskadininkas parodė sumanumą šokinėjant per ugnies lankus. A.Medvedevas iš Ford escort sugebėjo padaryti kabrioletą. Sergėjus Nefedovas parodė drąsą šokdamas nuo stogo. Dominykas su motociklo galine padanga sugebėjo susprogdinti piramidę alaus skardinių, o kaskadininkas Igoris susisprogdino save automobilyje, o išlipęs iš automobilio pirmiausiai nubėgo prie komisijos narių, pasiėmė alaus ir atsigėrė.

Daugiausiai ovacijų sulaukė triukas, kurį atliko Medvedevai (tėvas su sūnumi). Abiejų vairuoti automobiliai turėjo užvažiuoti ant pakylos, susisprogdinti ir apsisukti ore – vaizdas buvo įspūdingas. Atlikus triuką, minia žmonių bėgo pažiūrėti, kas liko iš automobilių. Deje, liko tik metalo krūva.

Mažiausiai ovacijų sulaukė Olialia pupytės, kurios pertraukos metu surengė maža koncertą. Nepavyko joms įaudrinti minios. Dauguma žmonių tiesiog išėjo. Tik maža dalis žmonių priėjo prie scenos pasižiūrėti iš arčiau į dainininkes.

Taip pat šio renginio metu buvo pasiektas Lietuvos rekordas. Užduotis: kuo daugiau žmonių sutalpinti ant motociklo. Pavyko sutalpinti dvyliką žmonių. Gaila, kad mums iki pasaulio rekordo dar toli. Bangaloro valstijoje užfiksuotas rekordas – 54 žmonės.

Nuotraukos: Dainiaus Nemanio

Galite pažiūrėti filmuką ir įvertinti A. Medvedevo kaskadinį triuką:

VIDEO: how to make a cabrio
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt