2012 03 28

Kaune atidarytas pentakės sezonas

Kovo 24 d. ištvermingiausi petankės žaidėjai rinkosi į sezono atidarymo turnyrą Kaune. Gamta pasistengė apdovanoti gražia, šilta pavasario diena. Todėl visą turnyrą žaidėjus lydėjo draugiška atmosfera ir gera nuotaika.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka
Temos: 1 Kas vyksta Kaune

NRSF organizuotame trejetų turnyre užsiregistravo 12 komandų. Pagrinde Kauno, Birštono, Šiaulių regionų. Jos keturių ratų šveicariškos sistemos pagalba išsiaiškino keturias finalinio etapo komandas. Likusios aštuonios komandos tęsė kovą paguodos trijų ratų „šveicarkėje“. Turnyras pasižymėjo atkakliomis kovomis. Tokios stiprios komandos kaip „Karo“, „Duktas“, „A3-2“ nesugebėjo prasimušti į stipriausiųjų ketvertuką.

Pirmame pusfinalyje „Veža“ įveikė „A3“. Antrame „Šilagėlė“ įveikė iki tol pralaimėjimų nepatyrusius „DRJ“ 13:3. Kovoje dėl trečios vietos „A3“ nugalėjo „DRJ“ 13:0. Finalinėje kovoje dėl pirmos vietos „Veža“ įveikė Birštono „Šilagėlę“ 13:3 ir tapo Sezono atidarymo taurės laimėtojais.

Prizininkų rikiuotė:

1. „Veža“ (Eglė Budrikienė, Mindaugas Matulionis, Kąstytis Pažemeckas) Kaunas
  2. „Šilagėlė“ (Irma Gedminaitė, Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius) Birštonas
  3. „A3“ (Albertas Burneika, Almantas Burneika, Justas Žičkus) Kaunas
  4. „DRJ“ (Jolita Lopečiūtė, Rimantas Jasutis, Darius Šolys) Kaunas

Paguodos turnyro prizininkai :

1.„Arijai“ (Giedrius Bisikirskas, Vytautas Žiūkas,A.Valatkevičius)Birštonas-Prienai

2. „Karo“ (Mantas Čižauskas, Nerijus Kukcinavičius, Rolandas Kukcinavičius) Kaunas

3. „BIG balls red“ (Laima Alšauskienė, Paulius Alšauskas, Žilvinas Neliubšys) Kaunas

Sveikiname visus turnyro dalyvius su 2012 m. sezono startu ir linkime sėkmės bei gražaus žaidimo likusiose sezono varžybose. Artimiausios jau ne už kalnų – tai atviras pavasarinis dvejetų turnyras balandžio 21 d. Kaune. Iki naujų susitikimų petankės aikštelėse.