Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2011 11 14

Kaune baigėsi Lietuvos stalo futbolo čempionato etapas (nuotraukos, video)

Šį savaitgalį Kaune įvyko atviro Lietuvos stalo futbolo čempionato etapas „Art House Open 2011".
/ Įkrauk reporterio nuotrauka
Temos: 1 Kas vyksta Kaune

Šį savaitgalį Kaune įvyko atviro Lietuvos stalo futbolo čempionato etapas „Art House Open 2011". Dvylikoje rungčių prie stalų susirėmė daugiau nei 40 sportininkų iš visos Lietuvos. Šis turnyras ypatingas ne tik tuo, jog tai yra repeticija prieš po mėnesio Kaune vyksiantį tarptautinės Pro tour kategorijos turnyrą, bet ir tuo, jog tai pirmas turnyras Kaune, kuriame buvo žaidžiama multitable principu ant dviejų rūšių aukščiausios klasės „Garlando" ir „Roberto Sport" stalų.

Penktadienio vakare paaiškėjo pradedančiųjų dvejetų stipriausios komandos. Pirmą vietą užėmė kauniečiai Vytautas Mačiulaitis ir Robertas Masalskas, finale po įtemptos kovos nugalėję vilniečių Martyno Leškevičiaus ir Tautvydo Tveragos duetą. Taip pat įvyko ir pramoginė D.Y.P. (angl. - Draw Your Partner) rungtis, kurioje komandos buvo sudarytos burtų keliu. Iš 15 komandų stipriausi pasirodė Rapolas Jamontas ir Mantas Sideravičius, finale įveikę Liudą Abišalą ir Simoną Šuminską. Taip pat jie nugalėjo ir šeštadienio profesionalų dvejetų rungtyje antroje vietoje palikdami Tomą Klimašauską su Egle Vaicekauskaite.

Šeštadienio svarbiausioje rungtyje - atviruose vienetuose - nugalėjo ir pirmą poziciją Lietuvos stalo futbolo reitinge išsaugojo Mantas Motieka, finale įveikęs vieną perspektyviausių Lietuvos jaunių žaidėją R. Jamontą. Pastarasis pakeliui į finalą iš rungties „išmetė" daugkartinius Lietuvos čempionus T. Meldaikį bei A. Bastį. Trečią vietą atviroje vienetų rungtyje užėmė Dominykas Žilėnas. Kitą sportinę rungtį - moterų dvejetus laimėjo E.Vaicekauskaitė ir Ieva Pivoriūnaitė. Antroje vietoje liko Dangira Juškytė ir Indrė Vainauskaitė. Jaunių dvejetuose triumfavo R. Jamontas su Titu Gailiumi. Antrąja vieta tenkintis turėjo Jonas Sideravičius su Dovydu Bukausku. Pažengusių žaidėjų kategorijos rungtyje pirmąją vietą iškovojo J. Sideravičiais or Tomo Danilevičiaus duetas. Vakare paaiškėjo ir stipriausia mišrių dvejetų komanda - jais tapo Giedrė Aniulytė su M. Sideravičiumi.

Sekmadienio rytą įvyko pramoginė pro-am rungtis, kurioje komandą sudaro patyręs žaidėjas su pradedančiuoju. Staigmeną pateikė Giedrius Trainavičius su Mantu Barčiumi, finale du kartus iš eilės nugalėję favoritais laikytą A. Bastį su Tadu Zaranka. Jaunių vienetų čempionu tapo Titas Gailius. Moterų vienetų rungtyje sau lygių neturėjo E. Vaicekauskaitė. Antrą ir trečią vietas pasidalino I. Pivoriūnaitė ir D. Juškytė. Atvirų dvejetų rungtyje virė itin aršios kovos. Nugalėtojais tapo A. Bastys su Laurynu Komža, finale įveikę T. Klimašauską su D. Žilėnu. Trečioje vietoje liko broliškas M. ir J. Sideravičių duetas.

Turnyras įrodė, kad Lietuvos stalo futbolo lygis greitai auga, o ši sporto šaka Lietuvoje sparčiai populiarėja. Konkurencija tarp žaidėjų itin didelė: daug dvikovų truko daugiau nei valandą, o ilgiausiai, net 72 minutes atvirų vienetų aštuntfinalyje truko Simono Jakubausko ir E. Vaicekauskaitės dvikova.

Rungčių nugalėtojams išvis išdalinta per 1500Lt prizinio fondo. Šiame turnyrę prizines vietas atvirose, jaunių ir moterų rungtysę užėmę žaidėjai kvalifikavosi į gruodžio mėnesį vyksiančią Lietuvos taurę, kurioje paaiškės šio sezono sportinių (moterų, jaunių bei atvirų) rungčių čempionai. .

Turnyro organizatorius Foosin - stalo futbolo klubas

VIDEO: Art House Open 2011, atviri vienetai, finalas (lemiamas mačas)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius