Kauno merginos triumfavo Lietuvos fitneso pirmenybėse

Balandžio 23 dieną Ukmergėje įvyko Lietuvos Nacionalinis fitneso čempionatas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Tai svarbiausios šio sezono varžybos prieš WFF-WBBF Europos mėgėjų fitneso ir kultūrizmo čempionatą, vyksiantį gegužės 8 dieną Kaune. Puikiai startavo Kauno merginų komanda. Į Kauną jos parsivežė 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalius. Absoliučia Model Fitness kategorijos nugalėtoja tapo 2009 metų Europos ir Pasaulio čempionė kaunietė Aušra Tasiukevičiūtė. Specialų prizą iškovojo kaunietė Sandra Syciova. Puikiai debiutavo ukmergiškis Nerijus Bružas, kuris tapo absoliučiu varžybų nugalėtoju. Moterų fitneso kategorijoje nugalėjo Rusijos atstovė Tatjana Talmakova. Veteranų kategorijoje nugalėjo 2009 metų pasaulio čempionas vilnietis Vidmantas Malakauskas. Finalinėje dalyje dalyvavo virš 30 atletų iš Lietuvos, Estijos, Rusijos, Latvijos. Varžybų organizatorius Gintaras Martinkėnas džiaugėsi puikiai praėjusioms varžybomis bei Lietuvos rinktinės pasiruošimu atstovauti Lietuvą Europos čempionate. Nuotraukoje Kauno treneris Vytautas Mikuckis ir Kauno merginų fitneso komanda